هاشمی:

تشریح سفر رئیس جمهور به غرب استان تهران/هیچ مدرسه ای تعطیل نمیشود

سیاسی

تهران-استاندار تهران گفت: در سفر رئیس جمهور به غرب استان تهران هیچ مدرسه ای تعطیل نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین هاشمی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه استان تهران با تشریح برنامه های سفر رییس جمهور به غرب استان تهران اظهار داشت: سفر ریاست محترم جمهوری به استان تهران در قالب پنج مرحله انجام می شود که با سفر به سایر استان ها متفاوت خواهد بود و اولین مرحله این سفر روز سه شنبه پنجم خردادماه با سفر به غرب استان تهران آغاز می شود.

استاندار تهران افزود: برنامه سفر دکتر روحانی از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه آغاز خواهد  شد و پس از برگزاری مراسم استقبال از رییس جمهور، ایشان در ورزشگاه شهید ثمری شهرستان ملارد برای مردم شهرستان های شهریار، ملارد و شهرقدس سخنرانی خواهند کرد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه های مهم سفر رییس جمهوری به غرب استان تهران، افتتاح بازار ایرانی اسلامی شهر جدید اندیشه است و احتمالا دکتر روحانی از یکی از واحدهای تولیدی نیز بازدید می کند.

هاشمی با تشریح برنامه های دیگر رییس جمهور در سفر یک روزه به غرب استان تهران اضافه کرد: همچنین رییس جمهور در ادامه سفر به شهرستان های غرب استان تهران با حضور در شهر قدس با مسئولان استانی و ائمه جمعه و فرمانداران و مدیران شهرستانی دیدار خواهد کرد.

این مسئول نشست خبری با اصحاب رسانه را برنامه پایانی سفر رییس جمهور عنوان کرد و گفت: نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران از دیگر برنامه های سفر دکتر حسن روحانی به شهرستان های غرب استان تهران است.

در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره این موضوع که برخی محافل او را به عنوان گزینه وزارت یکی از وزارتخانه ها عنوان می کنند گفت: بنده استاندار تهران هستم و لاغیر.

هاشمی در پاسخ به سوال دیگری درباره این موضوع که آیا در جریان سفر رییس جمهور مدارس تعطیل خواهند شد گفت: هیچ مدرسه‌ای در این سفر تعطیل نخواهد بود.