امیر پوردستان در حاشیه رزمایش بیت المقدس:

نیروهای مسلح به هر تهدیدی جواب قاطع خواهند داد

سیاسی

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از آمادگی رزمی بالا و توان دفاعی بسیار خوبی برخوردارند، و به هر نوع تهدیدی از سوی دشمنان متناسب با شرایط تهدید جواب قاطع خواهند داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ در خصوص پیام این رزمایش گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از آمادگی رزمی بالا و توان دفاعی بسیار خوبی برخوردارند، و این توانمندی موجب می‌شود که به هر نوع تهدیدی از سوی دشمنان متناسب با شرایط تهدید جواب قاطع دهند.

پوردستان در ادامه خطاب به کشورهای دوست و همسایه اظهار کرد: با اتحاد و همدلی می‌توانیم هر نوع دشمنی که قصد ورود به منطقه را دارد رصد کرده و در مقابل تهدیدات‌شان ایستادگی کنیم. با اتحاد و همدلی می‌توانیم امنیت و آرامش را منطقه در برقرار کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش برگزاری رزمایش بیت المقدس ۲۷ را در منطقه مرنجاب آران و بیدگل کاشان بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: دستان بلند نیروی زمینی ارتش امروز با شلیک دقیق موشک‌های نازعات و فجر ۵ بار دیگر موفقیت خود را به اثبات رسانده و از این طریق به مردم عزیزمان اطمینان می‌دهیم فرزندان‌ آنها در ارتش و نیروهای مسلح در شرایط آمادگی رزمی کامل به سر می‌برند و دستانشان روی ماشه‌های سلاح‌هایشان قرار دارد، و چنانچه دشمنی قصد تعرض به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد در نطفه خفه‌ خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ برای کشورهای دوست و همسایه دارای پیام صلح و آرامش بوده و برای دشمنان ما که تهدیداتی را در خیال خام خود دارند بزرگترین ترس است.