حضور در جلسه غیر علنی؛

ظریف فردا به مجلس می رود/ سخنرانی نمایندگان فراکسیون‌ها

سیاسی

عضو هیات‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیرعلنی نمایندگان با وزیر امور خارجه خبر داد.

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با مهر، از جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس عراقچی معاون وی خبر داد.

وی گفت: این جلسه با هماهنگی هیات‌رئیسه برگزار می‌شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه قبل که وزیر خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی در مجلس حضور یافته بودند مقرر شده بود که جلسات دیگری نیز برای بررسی مذاکرات برگزار شود که در همین راستا جلسه غیرعلنی فردا نیز برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به زیاده‌خواهی‌های جدید آمریکایی‌ها در مورد بازرسی از مراکز هسته‌ای و مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای و نظامی و همچنین موضع‌گیری شفاف و صریح مقام معظم رهبری در این خصوص، مقرر شد وزیر امور خارجه با حضور در جلسه غیرعلنی توضیحاتی را از روند مذاکرات به نمایندگان ارائه دهد.

عضو هیات‌رئیسه مجلس اظهار داشت: در جلسه فردا علاوه بر ظریف و عراقچی، نمایندگانی از دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان نیز دغدغه‌ها و موضوعات مورد نظر خود را مطرح می‌کنند.

به گزارش مهر، در اولین جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در سال جاری،محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی برای ارائه توضیحات درخصوص بیانیه لوزان در حلسه غیر علنی مجلس حضور یافتند و مقرر شد این جلسات برای آگاهی نمایندگان از مذاکرات ادامه یابد.