قاووق: جنگ ما در قلمون لطمه‌ای به آمادگی مقاومت علیه اسرائیل نمی‌زند

معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با بیان اینکه اسرائیل همواره برای تضعیف مقاومت روی تروریست‌ها و تکفیری‌ها حساب باز می‌کند، گفت: جنگ ما در قلمون یا سوریه لطمه‌ای به آمادگی مقاومت برای مقابله با اسرائیل نمی‌زند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت اینترنتی النشره، نبیل قاوون، معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در مراسمی به مناسبت عید مقاومت و روز اسیر لبنانی گفت: مساله اسرا و بازداشت شدگان لبنانی در زندان‌های رژیم صهیونیستی و نظامیان ربوده شده لبنانی توسط تروریست‌ها امانت ملی بزرگی بر گردن ما و مسئولیت بزرگی برعهده تمامی لبنانی‌ها و گروه‌های سیاسی است و دولت باید صرف نظر از دو دستگی‌ها و اختلافات داخلی آن را در راس اولویت‌های خود قرار دهد.

وی تاکید کرد: ما هرگز خاک خود را در "شبعا" و "کفر شوبا" که توسط اسرائیل اشغال شده فراموش نخواهیم کرد جنگ ما در قلمون یا سوریه به ضرر آمادگی مقاومت علیه اسرائیل نیست برای همین دستاوردهای مقاومت در قلمون به خاطر حمایت از وطن و مصون کردن مقاومت است چرا که اسرائیل برای تضعیف مقاومت روی گروه‌های تروریستی حساب باز می‌کند.

قاوون تاکید کرد: دستاوردهای مقاومت در قلمون به اندازه‌ای است که هیبت تروریست‌ها را در هم شکسته است چرا که با وجود معادله ارتش، مردم و مقاومت لبنان هیچ گاه مقر تروریسم نخواهد بود بلکه میدان شکست تروریست‌ها خواهد بود. همانطور که اسرائیل را شکست دادیم امروز نیز تکفیری‌ها را شکست می‌دهیم.

انتهای پیام

کد N832448