با شلیک موشک‌های نازعات و فجر ۵:

مرحله دوم رزمایش بزرگ بیت‌المقدس ۲۷ آغاز شد

سیاسی

مرحله دوم رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ با شلیک موشک‌های نازعات و فجر ۵ در منطقه آران و بیدگل آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ یکی از رزمایش‌های منحصر به فرد نیروی زمینی ارتش است، گفت: این رزمایش مرحله اول آن در منطقه غرب کشور با حضور یگان‌های واکنش سریع آغاز شد و امروز در دوم خرداد ماه مرحله دوم را با شلیک موشک‌های نازعات و فجر ۵ در این منطقه رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ را آغاز کردیم.

پوردستان در بخشی از سخنانش گفت:‌ امروز یگان‌های موشکی نیروی زمینی ارتش ارتقا یافته و موشک‌هایی که امروز ما در این منطقه مورد تست و آزمایش قرار خواهیم داد، با دستان پرتوان مهندسین توانمند صنعت دفاعی کشور تهیه و تولید شده و در این رزمایش مورد تست و آزمایش قرار گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا فرمودند جنگ‌های نیابتی و مشارکتی توسط غرب در منطقه برپا شده است، گفت: ما نیز با برگزاری رزمایش‌ها اقتدار و صلابت خود را امروز به نمایش گذاشته‌ایم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ حضور یگان‌های پهپادی، یگان‌های پیاده، توپخانه زرهی و با پشتیبانی آتش سنگین بالگردهای هوانیروز و جنگنده‌های نیروی زمینی ارتش این رزمایش از مناطق مختلف کشور ادامه خواهد یافت.

پوردستان در پایان اظهار کرد: مرحله نهایی رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ در منطقه عمومی نصرآباد اصفهان ادامه خواهد یافت.

وی در پایان تصریح کرد: لازم به ذکر است این رزمایش به مدت ۷ روز بوده و در این رزمایش ما سعی کردیم از سلاح‌ها و تجهیزات جدیدی که از صنعت دفاعی کشور و ساخت تولیدات داخلی استفاده کرده و آنها را مورد ارزیابی و تست قرار دهیم.

.