مستند تلویزیون درباره مذاکرات باعث عصبانیت مردم شد/ آنچه در این مستند درمورد تحریم گفته شد برعکس است

انتخاب نوشت:

حمید بعیدی نژاد عضو تیم هسته ای ایران در صفحه ی اینستاگرام خود به مستند هسته ای که اخیرا از تلویزیون پخش شد واکنش نشان داد.

به گزارش «انتخاب»، بعیدی نژاد در پاسخ به نظرات یکی از کاربران در ایستاگرام گفت که مستند هسته ای صداوسیما باعث عصبانيت مردم شده است.

گزیده پرسش و پاسخ بعیدی نژاد با مردم در اینستاگرام در زیر می آید:

یکی از کاربران: دکتر امشب من برنامه ثریا رو تا آخر دیدم از شبکه یک میگفتن تحریم هایی که به بهانه هسته ای اعمال شده و اتفاقا دارن مذاکره میکنن که اون هارو لغو کنن در مقایسه با بقیه تحریمها بسیار ناچیزه !!!!!و از نظر خود آمریکاییها هم تاثیر کمی داره .یه جواب روشن و واضح و قابل فهم بمن بدین که داستان از چه قراره

بعیدی نژاد: صد در صد برعكس است. تحريمهاي غير هسته اي اولا خيلي محدود هستند و بعد تأثيرات عملي و سياسي خيلي كمي دارند. شاهد آن اينست كه تحريمهاي غير هسته اي از اول انقلاب وجود داشته اند و هيچ تأثير قابل توجهي هم نداشتند. مردم و كشور ما وقتي تحريمها را حس كردند كه تحريمهاي مرتبط هسته اي شامل تحريمهاي اقتصادي و مالي شوراي امنيت، اروپا و آمريكا وضع شدند. در دو تا از پست هاي صفحه اينستا گرام، من تحريمهاي مرتبط هسته اي را بازشمرده ام كه ميتوانيد خودتان بخوانيد و مقايسه كنيد.

کاربر دیگر: البته جناب دکتر بنده پیشنهاد میکنم برنامه ثریای دیشب رو ببینید و اگر فکر میکنید جایی نیاز به توضیح دارد توضیح بدهید و اگر قبلا توضیح دادید ارجاع دهید به نظر من یک پست دیگر از حضرتعالی می‌طلبد با تشکر از جنابعالی اعیاد هم پیشاپیش مبارک باد

بعیدی نژاد: برادر عزيز مثل اينكه شما اخبار را دنبال نمي كنيد كه بنده در مذاكرات ان پي تي هستم. ولي ما فقط اينقدر خبر داريم كه اين فيلم خيلي باعث عصبانيت مردم شده است. ولي كار ما چيز ديگري است.

4949

کد N832278