محسنی اژه ای: پرونده مهدی هاشمی به تازگی به دادگاه تجدبد نظر رفته/ وقایع88 تکرار نمی شود

ایسنا نوشت:

 حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در جمع خبرنگاران در یاسوج افزود: منابع ملی، محیط زیست و منابع طبیعی ثروت ملی است و باید حفظ شوند و بخاطر منافع زودگذر نباید مورد تعدی و تعرض قرار گیرند. وی بیان کرد: بطور نسبی دستگاه‌های مختلف به فکر افتاده‌اند و در حال اقدام هستند که جلوی متجاوزان و متعدیان به منابع طبیعی از هر نوع را بگیرند.
معاون اول قوه قضائیه خاطرنشان کرد: دولت، مسئولان ذیربط و قوه قضائیه بصورت جدی در تلاشند که از این به بعد منابع طبیعی مورد تعدی قرار نگیرد و عرصه‌های منابع طبیعی که از قبل تصرف شده به اموال بیت المال و دولت برگردد. محسنی‌اژه‌ای تصریح کرد: پرونده مهدی هاشمی در مرحله تجدیدنظرخواهی است و دادگاه تجدیدنظر در حال رسیدگی به این پرونده است.
وی ادامه داد: عناوین اتهام مهدی هاشمی هم اقتصادی و هم امنیتی است، اما چون هنوز حکم قطعی نشده و در مرحله تجدیدنظرخواهی است از بیان جزئیات معذور هستم. محسنی‌اژه‌ای در خصوص انتخابات اسفند ماه مجلس عنوان کرد: دولت و وزارت کشور و همه دستگاه‌ها در حال انجام وظایف قانونی خود هستند و گمان نمی‌کنم که اتفاقات سال ۸۸ دوباره تکرار شود، مردم هوشیارند و مسئولان به وظایف قانونی خود عمل می‌کنند.
وی اضافه کرد: همه دستگاه‌ها دنبال هستند که انتخاباتی همچون گذشته با نشاط و با حضور حداکثری داشته باشیم. قطعا اگر کسانی قبل، حین و بعد از انتخابات اقدامات غیر قانونی داشته باشند، دستگیر و با آنها برخورد می‌شود.

 

1717

کد N830682