فرمانده کل ارتش: آماده دفاع مشروع در برابر شرارت‌های استکبار هستیم

ارتش جمهوري اسلامي ايران,فرمانده كل ارتش,سرلشكر صالحي

فرمانده کل ارتش جمهوی اسلامی ایران گفت: شرارت های استکبار و چهره پلید نفاق، امروز بیش از پیش در منطقه ما مشهود است و ما آماده هرگونه دفاع مشروع هستیم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرلشکر عطاء الله صالحی در بازدید از آمادگی رزمی تیپ 25 تکاور شهید آبگون تاکید کرد: آماده هرگونه دفاع مشروع در برابر شرارت‌های استکبار جهانی هستیم.

وی در این بازدید با حضور در جمع تکاوران تیپ 25 شهید آبگون از سطح بالای آمادگی رزمی این یگان ابراز خرسندی کرده و تلاش آنان را برای دفاع از میهن اسلامی ستود.

فرمانده کل ارتش همچنین طی دیداری صمیمانه و چهره به چهره با کارکنان وظیفه، پایور و خانواده های ساکن کوی سازمانی تیپ25 شهید آبگون نزاجا، ضمن ابلاغ سلام گرم فرماندهی معظم کل قوا از وضعیت فرهنگی، روحی رفاهی آنها مطلع و دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد.

براساس این گزارش، در این بازدید، امیر سرتیپ آراسته، معاون هماهنگ کننده نزاجا، فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی، حجت الاسلام موسوی شناس، رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه و فرمانده تیپ 25 نزاجا، فرمانده کل ارتش را همراهی می کردند.

انتهای پیام

کد N829479