حماس: عباس در صدد مذاکرات سازش با اسرائیل است

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد، رئیس تشکیلات خودگردان مدعی در دست داشتن اسنادی در مورد مذاکره مخفیانه این جنبش با رژیم صهیونیستی است اما این ادعا هیچ پایه و اساسی ندارد و عباس می‌خواهد این گونه افکار عمومی جامعه فلسطین را برای بازگشت به میز مذاکرات سازش با طرف صهیونیستی آماده کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، فوزی برهوم، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) خاطرنشان کرد که اظهارات محمود عباس مبنی بر این که اسنادی از مذاکرات مخفیانه حماس با رژیم صهیونیستی در اختیار دارد، دروغ و ادعایی بی اساس است که هدف از آن برهم زدن امور است و این مسأله از شکست عباس در تمامی عرصه ها حکایت دارد. او می‌خواهد این گونه حماس را هدف حمله قرار داده و تاریخ و سابقه درخشان آن را زیر سوال ببرد.

فوزی برهوم اظهار کرد، عباس سعی دارد با بیان چنین ادعاهایی افکار عمومی جامعه فلسطین را آماده بازگشت به مذاکرات بی نتیجه سازش با دشمن صهیونیستی نماید و این گونه به ملت وانمود کند که حماس نیز با این رژیم مذاکره می کند و بنا بر این، مذاکره اولین و آخرین گزینه فلسطینیان است.

برهوم گفت، آنان که از سابقه محمود عباس آگاهی دارند، خوب می فهمند که وقت آن رسیده تا پرده از تجاوزات و جنایت های خطرناک وی در حق ملت فلسطین و حقوق و اصول ملی طی سالیان گذشته برداشت و او را به سبب این تجاوزات مورد مجازات و محاکمه قرار داد.

انتهای پیام

کد N828927