پیگیری مهر/

سفر رییس جمهور به غرب استان تهران انجام می گیرد

سیاسی

غرب استان تهران-براساس اعلام سخنگوی دولت، اگرچه سفر رییس جمهور به غرب استان تهران به تعویق افتاد اما این سفر انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، غرب استان تهران با مشکلات مهم و عدیده ای مواجه است که سفر رییس جمهور به این منطقه می تواند راهگشای بسیاری از موانع بوده و رونق و توسعه هر چه بیشتر را برای این مناطق فراهم آورد.

از ابتدای آغاز دوران ریاست جمهوری روحانی، مردم استان تهران در دو منطقه غرب و شرق منتظر حضور مهمترین مقام اجرایی کشور هستند تا با حضور وی و وزیران دولت یازدهم زمینه حل مشکلات و خدمت رسانی بهتر و گسترده تر به مردم فراهم شود.

اگرچه طی ماه های اخیر اعلام شد که سفر رییس جمهور به استان تهران از غرب این استان آغاز می شود اما علیرغم اعلام های قبلی هنوز این موضوع رنگ واقعیت به خود نگرفته است.

تاکنون دو تاریخ برای سفر رییس جمهور به غرب استان تهران از سوی مسئولان امر اعلام شده اما هر بار به دلایل گوناگون این سفرها انجام نگرفته است.

حال امروز نوبخت سخنگوی دولت به مردم غرب استان تهران نوید داد که سفر رییس جمهور به این منطقه انجام می شود به طوری که وی در نشست خبری با خبرنگاران تأکید کرد تعویق سفر رییس جمهور به غرب استان تهران به دلیل این که برنامه این سفر با 25 رجب سالگرد شهادت امام موسی کاظم تقارن پیدا کرده بود، صورت گرفت و رییس جمهوری محترم ملاحظاتی داشتند و این سفر به تعویق افتاد اما انجام خواهد شد

لازم به ذکر است که تاکنون دو بار سفر رییس جمهور به غرب استان تهران به تعویق افتاد به طوری که در بار نخست مسئولان استانداری تهران اعلام کردند که بنا بر برنامه ریزی های صورت گرفته، مقرر شده بود که رییس جمهور در پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه میهمان مردم شهرستان های غرب استان تهران باشند .

برای بار دوم سید حسین هاشمی پنجشنبه 17 اردیبهشت ماه در حاشیه نشست فرمانداران و معاونان استانداری تهران با تشریح سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران اظهار داشت: سفر رییس جمهور به شهرستان های استان تهران از ۲۴ اردیبهشت ماه با سفر به غرب استان تهران آغاز می شود اما چند روز بعد روابط عمومی استانداری تهران از لغو این سفر خبر داد.