تعزیرات حکومتی اعلام کرد

شناسایی 20 انبار کالای قاچاق در هرمزگان

سیاسی

سرپرست ادراه کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از شناسایی 20 انبار کالای قاچاق با گزارش مردمی و در گشت مشترک خبر داد.

سرپرست ادراه کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از شناسایی 20 انبار کالای قاچاق با گزارش مردمی و در گشت مشترک خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمیدرضا اسماعیلی در مورد کشف یک قایق حامل سیگارت قاچاق گفت: یک فروند قایق 120 اسب بخار حامل 1 میلیون و ششصد و شصت و پنج هزار و چهارصد نخ سیگارت قاچاق توسط مأموران یگان دریابانی قشم کشف و ضبط شد و بلافاصله پرونده این تخلف در تعزیرات حکومتی مورد بررسی قرار گرفت و متخلف به پرداخت 108 میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد.

سرپرست ادراه کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان با اشاره به کشف قایق حامل 25 هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق اظهار کرد: این قایق 200 اسب بخار حامل 25 هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق توسط مأموران یگان دریابانی قشم کشف و متخلفان پرونده به پرداخت 105 میلیون و 242 هزار تومان جزای نقدی در حق دولت محکوم شدند.

وی گفت: در پی گزارش اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی استان هرمزگان مبنی بر شناسایی چندین انبار محل دپوی کالای قاچاق، گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان هرمزگان با حکم ورود و بازرسی اقدام به شناسایی 20 انبار و صدور دستور تخلیه کالای قاچاق و تحویل به مراجع مربوطه کرد.

اسماعیلی افزود: این پرونده برای شناسایی مالکین انبارها و کالاهای مکشوفه در اختیار اداره قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی قرار گرفت تا پس از تکمیل تحقیقات به منظور ادامه رسیدگی در اختیار تعزیرات حکومتی قرار گیرد.

انتهای پیام

کد N826740