جبارزاده تشریح کرد

برنامه‌های سفر استانی هیات دولت در آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی دیدار رییس‌جمهور با مردم تبریز و آذربایجان شرقی را اصلی‌ترین هدف سفر استانی هیات دولت اعلام کرد و گفت: دیدار عمومی رییس‌جمهور با مردم، قبل از ظهر روز چهارشنبه 30 اردیبهشت در استادیوم تختی تبریز آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با مردم استان، به سایر برنامه‌های سفر استانی هیات دولت نیز اشاره کرد و افزود: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، برگزیدگان، روحانیون، سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان از جمله برنامه‌هایی است که با حضور رییس جمهور در این سفر برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که از یک ماه پیش بررسی و ارزیابی پروژه‌های نیمه‌تمام استان در حال انجام است، گفت: همزمان با سفر استانی هیات دولت، تعدادی از این پروژه‌ها که امکان بهره‌برداری از آنها وجود دارد، افتتاح و عملیات اجرایی تعداد دیگری از پروژه‌ها با دستور رییس جمهور آغاز می‌شود.

جبارزاده اضافه کرد: فهرستی از پروژه‌های استان که امکان بهره‌برداری از آنها در دو سال آینده با تخصیص اعتبارات مورد نیاز وجود دارد تهیه شده است که در سفر استانی تقدیم رییس جمهور خواهد شد و ایشان اطلاعات کامل این پروژه‌ها و کیفیت تخصیص اعتبارات آنها را در این سفر اعلام می‌کنند.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از اعزام نمایندگان ویژه رییس جمهور به شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: نمایندگان دکتر روحانی مسایل و مشکلات مربوط به هر شهرستان را بررسی خواهند کرد.

وی افزود: امیدواریم سفر استانی هیات دولت سفری پرخیر و برکت برای استان باشد و مردم استان شاهد دستاوردهای این سفر در روزها و سال‌های آینده باشند.

انتهای پیام

کد N826276