آغاز دومین روز مسابقات بین‌المللی قرآن با رقابت 14 قاری و 11 حافظ

قرآن کريم,سازمان اوقاف,سی‌ودومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن

دومین روز سی‌ودومین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، با رقابت 14 نفر از قاریان در مرحله مقدماتی و 11 نفر از حفاظ در مرحله نیمه نهایی این رشته آغاز شد.

دومین روز سی‌ودومین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، با رقابت 14 نفر از قاریان در مرحله مقدماتی و 11 نفر از حفاظ در مرحله نیمه نهایی این رشته آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رقابت‌های امروز با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط استاد محسن حاجی حسنی به عنوان قاری افتخاری آغاز شد.

براساس این گزارش در رشته قرائت محمد فوچیگی از کشور رومانی، رضوان اهروپل از بلژیک، محمدصالح احمد از کنیا، معاد ایت العین از مراکش، نذیر حسن تیام از گامبیا، سعید بن سرحان بن عبدالله الریسی از عمان، محمد ظهیر زرداد از آفریقای جنوبی، محمود عبدالباسط محمد عبدالرحمان از مصر، تت ناینگ سو از میانمار، فاضل الاماره از سوئد، محمدکریم علی گژیو از فدراسیون روسیه، محمد مواردی بن جمال الدین از مالزی، باری ممادو عالم از گینه و هازم لپیر از بوسنی و هرزگوین به رقابت می‌پردازند.

براساس این گزارش در مرحله نیمه نهایی رشته حفظ پویا سیلا از مالی، احسان الله احسان از افغانستان، مبارک موسی بن عمادی از جمهوری کنگو، محمد آدن از کنیا، عبدالله الرفاعی از لیبی، محمد فرقان الدین از بنگلادش، محمد مهدی رجبی از جمهوری اسلامی ایران، آدم حسن حسین از سومالی، حسن بکور از سوریه و نوح علی مرعی از لبنان به رقابت می‌پردازند.

مدیحه سرایی توسط گروه سبطین اهواز، تلاوت قرآن توسط محمدرضا زاهدی قاری افتخاری نوجوان، اجرای اتحاد توسط جمشید بذربخش، تلاوت قرآن توسط استاد قاسم مقدمی نفر اول سی و امین دوره مسابقات بین المللی قرآن به عنوان قاری افتخاری از جمله برنامه‌های جنبی روز دوم مسابقات است.

کرسی اذانگاهی و تلاوت اذان توسط استاد قاسم رضیعی اجرا می‌شود و تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط استاد جواد پناهی پایان بخش دومین روز از مسابقات خواهد بود.

انتهای پیام

کد N825880