نماینده سبزوار:

آمریکا و غرب بداند ملت ایران با منطق گفت‌وگو می‌کند نه با زور

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: آمریکا و غرب بدانند که ملت ایران و تیم مذاکره کننده با منطق گفت‌وگو می‌کند و امروز این کنگره آمریکا و رژیم صهیونیستی است که در مقابل منطق دلواپس است و هر روز تهدیدی را مطرح می‌کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، رمضانعلی سبحانی‌فر طی نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آنچه امروز موجب یاس و نامیدی و برملا شدن نقشه‌های شوم استکبار می‌شود همدلی و همزبانی و وحدت است که در جبهه‌های جنگ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به کار می آید.

وی افزود: دشمنان در جبهه سیاسی به دنبال ایجاد تفرقه در میان سیاستمداران هستند و در جبهه اقتصادی با هدف تحریم و فشار در معیشت مردم موجب نارضایتی شده‌اند و در جبهه فرهنگی و احتماعی نیز با شبیخون فرهنگی و نرم افزاری قصد غلبه بر هویت فرهنگی ایرانی اسلامی را دارند لذا باید با تحمل یکدیگر و نقد منصفانه و دلسوزانه در فضای سیاسی کشور و در سالی که دو انتخابات را در آن داریم آرامش را به جامعه بیاوریم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن گرامی‌داشت مقام معلم گفت: دولت در توجه به رزمندگان فرهنگی به کشور و معلمان دقت و حساسیت بیشتری داشته باشد و موضوع رتبه‌بندی معلمان را پیش روی خود قرار دهد.

انتهای پیام

کد N825673