رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا:

انتخابات بهترین فرصت برای اثبات صلابت حکومت است

سیاسی

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: تمام تلاش دشمن این است که ما را از پیشرفت در صنعت هسته ای باز دارد. البته همه دریافته اند که تحریم ها نمی تواند جلوی پیشرفت ایران در زمینه هسته ای و دیگر زمینه ها را بگیرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،حجت الاسلام والمسلمین صفایی در جمع کارکنان پایور و وظیفه مرکز آموزش 05 نیروی زمینی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" گفت: مقام معظم رهبری برای هرسال جدید شعاری را در نظر می گیرند تا همه در مسیری که رهبری معظم انقلاب معین می کنند قدم بردارند. امسال نیز به سال "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" نامگذاری شد.در سال 1394 ما با سه موضوع مهم روبرو هستیم. نخست مسئله هسته ای که تمام تلاش دشمنان در این زمینه این است که ما را از پیشرفت در صنعت هسته ای باز دارند.

حجت الاسلام صفایی موضوع دوم را مسئله انتخابات مجلس و خبرگان دانست و گفت: این انتخاباتی که امسال برگزار می‌شود بهترین فرصت برای اثبات صلابت حکومت و دفع توطئه‌های دشمنانی است که درصدد ایجاد فتنه هستند. موضوع سوم هم اوضاع وخیمی است که در منطقه وجود دارد. گروهک ها و برخی دولت‌های به ظاهر اسلامی نقاب دروغین را از چهره برداشته و چهره واقعی اشان را به نمایش گذاشته‌اند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در پایان ضمن تقدیر از زحمات مسئولین مرکزآموزش 05 از وجود شور و نشاط در میان سربازان ابراز خوشحالی کرده و به آنان توصیه کرد در تمامی طول خدمت خود گوش به فرمان سلسله مراتب و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشند.

انتهای پیام

کد N825560