درخواست نماینده کرج برای تجدیدنظر در واگذاری سرخابی‌ها

سیاسی

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی خواستار تجدیدنظر در واگذاری استقلال و پرسپولیس شد و گفت که شبه دولتی شدن این باشگاه‌ها به معنی نابودی آنهاست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عزیز اکبریان در تذکر خود در جلسه علنی امروز مجلس اظهار کرد: امیدواریم در رابطه با واگذاری استقلال و پرسپولیس که برند فوتبال ایران هستند تجدیدنظر شود زیرا این دو تیم هم مثل بقیه تیم‌ها از جمله سپاهان، تراکتور و راه آهن دولتی هستند، اینها را شبه دولتی نکنید که نابود شوند. به نظر من جایی برای واگذاری اینها وجود ندارد و لازم است در این زمینه تجدیدنظر شود.

وی با اشاره به سفر سال گذشته وزیر نیرو به استان البرز، گفت: هیچ کدام از مصوبات این سفر عملی نشده مثل شهر 400 هزار نفری فردیس که فاقد طرح فاضلاب است و نیروگاه شهید منتظرقائم که با مازوت کار می‌کند آلایندگی شدیدی دارد که باعث آلودگی کرج، شهریار، فردیس و تهران شده است. همچنین درباره تامین حقابه کشاورزان ماهدشت، محمدشهر و کرج اقدامی صورت نگرفته است.

این عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع مجلس یادآور شد: مدیریت سدهای طالقان و امیرکبیر به استان البرز واگذار نشده در حالیکه زباله و مشکلات اینها متعلق به استان البرز است و آب این سدها متعلق به تهران است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای تکمیل ظرفیت تصیفه خانه فاضلاب در ماهدشت که باعث آلایندگی می‌شود اقدام مثبتی صورت نگرفته و به نظر می رسد آقای چیت‌چیان برای آب و فاضلاب و برق برنامه مدونی ندارد و تنها راه‌حل استیضاح وزیر است.

وی با انتقاد از عدم رسیدگی به مشکلات مسکن مهر به ویژه مسکن مهر ماهدشت، خواستار اجرای قول‌ها و عمل به وعده مسئولان در این زمینه شد.

اکبریان در پایان ارسال لایحه نظام هماهنگ به مجلس و اصلاح نظام بانکی را نیز خواستار شد.

انتهای پیام

کد N825459