پیام مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه به‌مناسبت روز جهانی ارتباطات

قوه قضاييه

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات تبریک گفت.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، حسن رحیمی مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه در این پیام با اشاره به وظیفه خطیر فعالان امر اطلاع رسانی اظهار کرد: در این برهه حساس تاریخی و در شرایطی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلابت و اقتدار علی­رغم هجوم دشمنان قسم خورده به عرصه پیشرفت و عدالت گام گذاشته است، معرفی خدمات ارزنده و ارائه چهره مستقل، قانونمدار و عزتمند دستگاه قضایی به افکار عمومی داخل و خارج بیش از هر زمان دیگری مستلزم استفاده هر چه مطلوب­‌تر از جایگاه روابط عمومی و ارتباطات به عنوان هنر هشتم و مهمترین رکن توسعه سازمانی است.

حسن رحیمی تاکید کرد: تحقق این امر جز با درایت و خلاقیت مدیران و پرسنل خدوم روابط عمومی­ های دستگاه قضایی میسور و مقدور نیست.

حسن رحیمی همچنین گفت: روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت مبارکی است تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق حرفه ­ای در عملکرد خود تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه اسلامی ارتقا بخشند.

وی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره فعالان عرصه ارتباطات به ویژه مرحوم دکتر کاظم معتمدنژاد، با تبریک فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی افزود به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ اطلاع ­رسانی دستگاه قضایی تقدیر بی شائبه خود را از تمام رسانه ها، مدیران رسانه­ ای، خبرنگاران و دلسوزانی که خدمات دستگاه قضایی را علی رغم کمبود امکانات به نحو مطلوب اطلاع رسانی کرده ­اند تقدیم می دارم.

انتهای پیام

کد N825377