کاشفی: وزارت کشور با برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب موافقت کرد

وزارت كشور,خانه احزاب

رئیس خانه احزاب در دور پنجم از موافقت وزارت کشور با برگزاری ششمین مجمع عمومی خانه احزاب خبر داد و گفت: این مجمع در تاریخ 31 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

حسین کاشفی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: پس از تحویل اسناد و مدارک خانه احزاب در ماه‌های پایانی سال گذشته که متأسفانه توسط دولت دهم بدون هیچ دلیل و منطق حقوقی و اداری ضبط شده بود، شورای مرکزی در جلسه دی‌ماه 1393 تصمیم به برگزاری مجمع عمومی جهت انتخاب اعضای شورای مرکزی و بازرسان گرفت و در این باره کمیته‌ای را انتخاب و نامه‌هایی را نیز به مسئولان وزارت کشور ارسال کرد.

وی افزود: همزمان مطلع شدیم تعدادی از اعضای محترم خانه احزاب نیز تقاضای برگزاری مجمع عمومی را داشته‌اند. بنابراین با هماهنگی صورت گرفته طی جلسه‌ای با معاون محترم سیاسی وزارت کشور و همچنین مذاکرات انجام شده با متقاضیان برگزاری مجمع مقرر شد تا به منظور همدلی و تعامل با یکدیگر و تقویت فرهنگ تحزب و فعالیت‌های حزبی مجمع عمومی خانه احزاب برگزار شود.

کاشفی گفت: بنابراین ششمین مجمع خانه عمومی احزاب در تاریخ 31 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد وزیر کشور و معاون سیاسی وزیر کشور در این جلسه حضور خواهند داشت.

انتهای پیام

کد N825356