قره‌سیدرومیانی در تذکر شفاهی

رئیس‌جمهور برای بررسی حواشی بازی تراکتورسازی دستور بدهد

سیاسی

نماینده مردم تبریز از رئیس‌جمهور خواست تا پیش از سفر به آذربایجان شرقی، برای بررسی حواشی بازی فوتبال تراکتورسازی دستور ویژه صادر کند.

به گزارش خبرنگار مهر، میرهادی قره سید رومیانی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در پایان جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی با اشاره به اتفاقات اخیر در جریان بازی تیم فوتبال تراکتورسازی اظهار داشت: این اتفاقات نشان‌دهنده وجود برخی سوءمدیریت‌ها در ورزش کشور به ویژه فوتبال است، اما تبریز هوشیار و آذربایجان قهرمان این نامهربانی‌ها را به جان خریده و پیگیر مسائل انقلاب و نظام بوده است.

وی افزود: مردم آذربایجان در عین حال خواهان قضاوت درست در این عرصه هستند.

رومیانی ادامه داد: دغدغه همکاران ما در مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در آستانه سفر دولت به این استان، می‌تواند زمینه ترمیم برخی مدیریت‌های ناصواب در این عرصه باشد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو تاکید کرد: از ریاست محترم جمهوری درخواست داریم قبل از سفر به تبریز با توجه به دغدغه‌های اخیر نمایندگان این مساله را با دستور ویژه بررسی و حل کنند.

وی ادامه داد: خطاب ما به مردم شریف آذربایجان این است که نمایندگان آنها پیگیر مطالبات قانونی آنها هستند و تبریز نامهربانی‌ها را تحمل خواهد کرد و البته همیشه تراکتورسازی را به عنوان قهرمان خود تلقی خواهد کرد.