مشارکت مرکز امور زنان ریاست‌جمهوری در همایش بانوان مروج فرهنگ رضوی

امام رضا ع ,جشنواره امام رضا ع

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)، درباره روند برگزاری سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور به گفت‌وگو پرداخت.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)، درباره روند برگزاری سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سیدجواد جعفری در این دیدار که در دفتر معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری انجام شد، درباره روند برگزاری سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به ویژه همایش بین‌المللی بانوان مروج فرهنگ رضوی که به مناسبت سالروز میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه(س) در دهه کرامت برگزار می‌شود، به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.

بر اساس این گزارش در این دیدار که صدیقه حجازی مدیرکل امور بانوان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نیز حضور داشت، دبیر جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)، مولاوردی را در جریان آخرین اتفاقات و رویدادهای این جشنواره قرار داد و از معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور برای حضور در آیین افتتاحیه همایش بین‌المللی بانوان مروج فرهنگ رضوی دعوت کرد.

هم‌چنین در این دیدار معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور برای حمایت از برنامه‌های بخش بانوان جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) قول مساعد داد.

بر اساس این گزارش، همایش بین‌المللی بانوان مروج فرهنگ رضوی از سری برنامه‌های سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)، با محوریت اداره کل امور بانوان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با همکاری جامعة المصطفی العالمیه به همراه سه نشست مقدماتی در شهرهای قم، مشهد و شیراز در دهه کرامت با حضور بانوان برجسته داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کد N825036