تقوی: از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای حمایت می‌کنیم

مذاكرات ايران و گروه 1 5

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: از تیم مذاکره‌کننده ایرانی در مذاکرات هسته‌ای حمایت می‌کنیم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی به مناسبت شهادت حضرت موسی بن جعفر (ع) در مسجد جامع بازار کلاردشت در جمع مردم و مسئولین این شهر، با مکار خواندن آمریکایی‌ها اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری، از تیم مذاکره‌کننده ایرانی در مذاکرات هسته‌ای حمایت می‌کنیم و از آنان می‌خواهیم خط قرمزها را همواره مد نظر داشته باشند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود یادآور شد: رژیم آل سعود با حمایت مادی و معنوی از تروریست‌ها در صدد تخریب اسلام انقلابی و جلوگیری از جاذبه‌های انقلاب اسلامی است، اما همه مسلمانان وظیفه دارند از مظلومان در سوریه، یمن، فلسطین و دیگر نقاط جهان حمایت مادی و معنوی کنند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از سازمان‌های مدعی دفاع از حقوق بشر تاکید کرد: این مدعیان دروغین که گاهی برای حقوق حیوانات فریاد می‌کشند، چرا اکنون در مقابل کشتار و قتل عام زنان، کودکان، کهنسالان و مردم مظلوم یمن سکوت اختیار کرده‌اند.

تقوی با برشمردن جنایات نظامیان رژیم صهیونیستی در فلسطین و اراضی اشغالی، آمریکا و انگلیس را طراح نقشه‌های شوم و خطرناک در منطقه از جمله یمن، سوریه و فلسطین دانست و گفت: تروریست‌ها با حمایت مالی عربستان در سراسر منطقه جنایت می‌کنند.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام حسین مقیسه، امام جمعه کلاردشت در سخنانی با محکوم کردن کشتار مردم مظلوم یمن به دست نظامیان عربستانی به لزوم همدلی و همزبانی دولت و ملت کشورمان تاکید کرد و گفت: همه باید با اتحاد و انسجام در ساختن کشور همکاری کنیم و علاوه بر رفع مشکلات مادی باید به زیر ساخت‌ها و تامین رفاه عمومی مردم و همچنین مسائل دینی و مذهبی توجه داشته باشیم.

انتهای پیام

کد N824312