در شصت و هفتمین سالروز نکبت؛

حماس: بیش از هر زمانی به آزادی فلسطین نزدیک شده‌ایم

سیاسی

سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام تاکید کرد که بیش از هر زمان دیگری به آزادی فلسطین و بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمینشان نزدیک شده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، ابو عبیده، سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس در اظهاراتی در صفحه شخصی خود در پایگاه اجتماعی "فیس بوک" به مناسبت شصت و هفتمین سالروز نکبت، بر ادامه مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی تا آزادی فلسطین و بازگشت تمامی آوارگان تاکید کرد.

گردان‌های قسام در بیانیه‌ای در این خصوص خطاب به رژیم صهیونیستی به زبان عبری اعلام کرد: از کشورهای دیگر به اینجا آمدید و سرزمین ما را باشغال کردید هرچه سریع تر اینجا را ترک کنید چرا که تاریخ نشان داده هیچ رژیم اشغالگری پابرجا نخواهند ماند.

امروز (جمعه) مصادف است با شصت و هفتمین سالروز نکبت که در آن رژیم صهیونیستی فلسطین را اشغال کرد. در سال 1968، 360 هزار فلسطینی که نیروهای رژیم صهیونیستی روستاها و خانه‌های آنها را تخریب کردند در داخل اراضی اشغالی آواره شدند که این واقعه را روز نکبت می‌نامند. صهیونیست‌ها این روز را به عنوان تاریخ موجودیت یافتن اسرائیل جشن می‌گیرند.

همزمان رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که ارتش این رژیم به منظور آمادگی برای رویارویی با هرگونه حوادث احتمالی به حالت آماده باش کامل درآمده است.

انتهای پیام

کد N823655