دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:

تشکیل شورای توسعه لازمه حرکت چهارمحال و بختیاری در مسیر توسعه است

سیاسی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تشکیل شورای توسعه لازمه برون رفت چهارمحال و بختیاری از وضعیت کنونی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه چهارمحال وبختیاری محسن رضایی در اختتامیه همایش ملی«تدبیر در توسعه چهارمحال و بختیاری»، با تقدیر از تلاش مسئولان این استان در برگزاری این همایش، اظهارکرد: چهارمحال و بختیاری را باید سرزمین آسمانی بنامیم چراکه صفا و صمیمیت و فداکاری این غیور مردان این منطقه این سرزمین را آسمانی کرده است که می‎طبد از قابلیت های زمینی فراوانی که در این استان موجود است در راستای توسعه بهره‌بگیرد.

وی منابع انسانی و طبیعی را دو عامل اصلی توسعه و ثروت دانست و افزود: چنانچه در راستای رسیدن به توسعه مدیریت، برنامه‎ریزی و خردورزی مورد توجه قرار گیرد، این مهم به عنوان یک معجزه نمایان و موجب پیشرفت ملت ها می‎شود.

وی با تاکید بر لزوم توجه به مشارکت همگانی برای تحقق توسعه، رابطه دولت و ملت، رابطه میان بخش های مختلف حکومتی و مشارکت نخبگان و کار آفرینان و جوانان را از عوامل موثر برای رسیدن به توسعه برشمرد.

رضایی تنظیم رابطه دولت و ملت را از دیگر عوامل موثر در توسعه دانست و افزود: برقراری رابطه مطلوب میان دولت و ملت آبادانی و پیشرفت را به دنبال دارد.

وی بر ضرورت تشکیل شورای توسعه و عمران در این استان تاکید و اظهارکرد: تشکیل شورای هشت ضلعی متشکل از کارآفرینان، ائمه جمعه، نمایندگان دانشگاه‌ها، نمایندگان مجلس، نمایندگان مدیریت شهری، استانداری، قوه قضاییه و بسیج می‌تواند در هر مشکلی بلافاصله ورود یابد و در رفع مشکلات اقدام کند.

انتهای پیام

کد N823490