درخواست نماینده بجنورد برای نوسازی مدارس خشتی و گلی

بجنورد

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی توجه به افزایش ضریب و پایه حقوق فرهنگیان و اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان را راهکار اصلی حل مشکل قشر فرهنگی دانست و ابراز امیدواری کرد که دولت و آموزش و پرورش توجه جدی به این موضوع نشان دهند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، قاسم جعفری در تذکری در جلسه علنی امروز مجلس اظهار کرد: وزارت کار برای طلب 52 میلیاردی پیمانکاران راه و شهرسازی استان که کار کرده‌اند اما پول‌شان را به آنها نمی‌دهند فکری کند.

همچنین رییس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد در خصوص حل مشکل سپرده‌گذاران در صندوق میزان اقدام عملی صورت دهند.

وی از وزیر آموزش و پرورش خواست وعده‌های خود در سفر به بجنورد از جمله نوسازی مدارس خشتی و گلی را عملیاتی کند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی دستور ویژه وزیر ورزش برای تکمیل 64 پروژه معطل مانده در حوزه ورزش و جوانان را نیز خواستار شد و از عدم توزیع عادلانه بودجه ستاد بحران در خراسان شمالی انتقاد کرد.

وی واردات بی‌رویه پنبه را موجب متضرر شدن پنبه‌کاران دانست و از وزیر جهاد کشاورزی خواست تمهیدی در این باره بیندیشد.

تکمیل پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی بنیاد شهید، تعمیر زمین باغ موزه دفاع مقدس، تکمیل راه‌های اصلی و روستایی استان، تامین کسری دو هزار نیروی پست‌های اداری استان و توجه به پتانسیل‌های گردشگری و کشاورزی استان از دیگر درخواست‌های نماینده مردم بجنورد از مسئولین اجرایی بود.

جعفری خواستار توجه به مطالبات خریداران مسکن مهر شد و خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: هر آنچه مربوط به گذشته است را از بین نبرید.

انتهای پیام

کد N821731