تقاضای ندیمی برای پیگیری اظهارات برخی سایت‌ها

رسانه

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی از اظهارات برخی از سایت‌ها نسبت به تعدادی از نمایندگان مجلس هفتم انتقاد کرد و خواستار پیگیری این مساله از سوی هیات نظارت بر مطبوعات شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، ابوذر ندیمی در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی مجلس عنوان کرد: برخی سایت‌ها از زرد و فیلتر شده تا بامجوز و بی‌مجوز در مورد نمایندگانی که در مجلس هفتم تعریفی برای جلوگیری از وضع رانت‌ها و اتکا به خود نمایندگان داشتند مسائلی مطرح می‌کنند.

او ادامه داد: اولا این سایتها نمایندگانی که پیشتر نماینده بودند را جمع می‌بندد و می‌گوید چند نماینده مجلس که این خود ظلمی به مجلس نهم است؛ چرا که این دوستان الان نماینده نیستند.

ندیمی گفت: این سایت‌ها عناوین مجرمانه‌ای را به کار می‌برند که نیازمند فرآیند قضایی و پیگیری است. چطور است که یک سایت فیلتر شده مطلبی را از قول یکی از افراد تعریف می‌کند و یک باره مجلس را در آماج قرار می‌دهند؟

این نماینده مجلس از ابوترابی فرد که ریاست مجلس را برعهده داشت درخواست کرد که سریعا نسبت به جاعلین این عناوین پیگیری شود تا اگر نمایندگان خطایی کردند تقاص و جزای خود را ببینند و اگر خطا نکردند اجازه داده نشود که در راستای حمله به مجلس نهم این جعل‌کردن‌ها ادامه پیدا کند.

به گزارش ایسنا، ابوترابی‌فرد در پایان تذکر ندیمی تاکید کرد که رعایت شئون نمایندگان امری لازم و جدی است.

او همچنین ابراز امیدواری کرد: اقدامی برای رفع هر گونه سخنی که در شان نمایندگان نیست انجام پذیرد.

انتهای پیام

کد N821694