پربیننده ترینهای سیاسی3شنبه:خاطره دختر هاشمی/شکایت نمایندگان از همکارشان/جزئیات دیدارجدیداحمدی نژاد

دختر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: چند سال قبل پدرم روزی همه ما را جمع کرد و گفت من دو راه دارم که یکی را انتخاب کرده‌ام.

فاطمه هاشمی در گفت وگویی گفت: اگر من موافق برخی نظرات باشم شما زندگی راحتی خواهید داشت و مشکلی نخواهید داشت اما اگر راه درست را انتخاب کنم و پای مرام و اعتقاداتم بایستم شما و فرزندانتان دچار ضربه می شوید، اما نه الان چند سال بعد.  اینجا  را ببینید.

علی رغم اینکه طی حکمی قوه‌قضائیه نسبت به پخش تصاویر و یا مطالب شخصی که به عنوان یکی از فعالان فتنه سال 88 شناخته می‌شود، ممانعت ایجاد کرده است، رسانه ملی در قالب مستندی با عنوان «لبخند گرگ» اقدام به پخش تصاویری از شخص مزبور کرد. اینجا را ببینید.

عیادت هاشمی،ظریف،عارف و ابتکار از صالحی


سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: آقای صالحی برای عمل کلونوسکوپی برای مشکل پلیپ روده به پزشک مراجعه کردند که این عمل باعث پارگی روده شده و ایشان را به بیمارستان منتقل می کنند. در عمل صورت گرفته بخش کوچکی از روده بزرگ ایشان برداشته شده است. اینجا را ببینید.تصاویر عیادت چهره های سیاسی را هم اینجا ببینید.


شکایت نمایندگان به اداره قوانین مجلس ارجاع شد

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با انتقاد از اقدام نماینده مردم مشهد در امضا گرفتن از نمایندگان، گفت: ایشان طرح دو فوریتی درباره مذاکرات هسته‌ای را برای امضا پیش ما آوردند اما بعد متوجه شدیم این طرح سه فوریتی بوده است.حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سلیمی با اعلام مخالفت با طرح سه فوریتی برای توقف مذاکرات گفت: امروز در جلسه علنی متوجه شدیم طرحی که امضا کرده‌ایم سه فوریتی بوده و این در حالی است که هم اکنون با طرح سه فوریتی مخالفیم. اینجا را ببینید. اسامی نمایندگان امضا کننده این طرح را هم اینجا ببینید.

خبری که دفتر عارف تکذیب کرد

در پی انتشار خبری در ستون اخبار یکی از روزنامه های صبح در تاریخ 21 اردیبهشت 94 به نقل از دکتر محمدرضا عارف در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مبنی بر اینکه " در انتخابات امسال باید مجلس ششم تکرار شود روابط عمومی دفتر دکتر عارف نسبت به این خبر واکنش نشان داد. اینجا را ببینید.

 

سرنوشت دستور رهبری درباره «دعای پرواز»

درحالي که رهبر انقلاب در ايام نوروز دستور حذف سريع بخش آرزوي سلامتي براي ايشان را از متن خوشامدگويي مهمانداران هواپيماها صادر کرده بودند، اما هنوز اين موضوع به صورت رسمي و کتبي توسط سازمان هواپيمايي کشوري به ايرلاين ها ابلاغ نشده است و پاسخ سازمان هواپيمايي در توجيه عدم ابلاغ کتبي اين موضوع عجيب است! اینجا را ببینید.

 

محمود احمدی نژاد با حضور در دفتر آیت‌الله هاشمی شاهرودی از وی به خاطر حضور در مراسم ترحیم والده‌اش قدردانی کرد. اینجا را ببینید.

کد N820976