در جلسه کمیسیون حقوقی مجلس

ابتکار خواهان تعیین مجازات‌های متناسب با جرایم زیست محیطی شد

سیاسی

یک عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از حضور معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و نیز معاون حقوقی رییس‌جمهور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، موسی غضنفرآبادی با اشاره به جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون حقوقی ضمن اعلام این خبر گفت: معاون حقوقی رییس‌جمهوردر این جلسه به ارایه برنامه‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته از سوی این معاونت در حوزه قضایی پرداخت و از کمیسیون خواست به معاونت حقوقی ریاست جمهوری کمک‌های لازم را بکند.

او هم‌چنین با اشاره به گزارش ارایه شده از سوی رییس سازمان حفاظت محیط زیست افزود: در این جلسه گزارش مصوری از فعالیت‌های صورت گرفته این سازمان در بخش‌های مختلف ارایه و از اعضای کمیسیون خواسته شد در طرح‌های مصوب خود نیازهای محیط زیست به صورت جدی دیده شود.

نماینده بم در مجلس با بیان این که مسوولان محیط زیست در این جلسه خواستار کمک کمیسیون قضایی برای اصلاح قوانین به نفع حمایت بیش‌تر از محیط زیست شدند تصریح کرد: کمیسیون حقوقی در همین راستا متعهد شد قوانین و مقرراتی را که می‌تواند به محیط زیست و بهبود آن کمک کند مورد بازنگری و اصلاح قرار دهد تا نیازهای این حوزه تامین شود.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسوولان محیط زیست به صورت جدی خواهان تعیین مجازات‌های متناسب با جرایم زیست محیطی هستند و مجازت‌های فعلی را بازدانده نمی‌دانند که مقرر شد در این زمینه نیز اقدام لازم صورت گیرد.

انتهای پیام

کد N820875