اعزام نیروهای امنیتی پاکستان به بحرین

سیاسی

پاکستان در پاسخ به د رخواس آل خلیفه نیروهای ویژه امنیتی خود را جهت همکاری در سرنگونی انقلاب ملت بحرین به این کشور اعزام کرد.

به گزارش مهر، پایگاه خبری «الخبر پرس» با انتشار تصاویری فاش شده از نظامیان پاکستانی در بحرین نوشت: آل خلیفه توانایی مقابله با انقلاب مسالمت آمیز مردم بحرین را ندارد و یک بار دیگر دست به دامن دیگر کشورها به جهت سرنگونی این انقلاب شده است.
در ادامه این گزارش آمده: قرار است نیروهای پاکستانی همراه با دیگر مزدوران اجیر شده در بحرین همکاری کنند تا هرچه سریع تر بحران سیاسی در این کشور فروکش کند.
تحلیلگران سیاسی بر این باورند که با توجه به انقلاب ملت یمن و جنگ سعودی ها و همچنین تداوم بازداشت شیخ «علی سلمان» دبیرکل حزب وفاق بحرین و «نبیل رجب» فعال حقوق بشر بحرین، آتش انقلاب دوم در بحرین فروکش نمی کند، لذا آل خلیفه با هماهنگی آمریکا و سعودی ها از تمامی کشورهای به اصطلاح اسلامی درخواست کمک کرده و این کشور به تقاضای عربستان نیروهای ویژه خودشان را اعزام کرده اند.
لازم به ذکر است که چندی پیش نیروهای اردنی در شکنجه وحشیانه در زندان «جو» صدها نفر را دچار شکستگی استخوان و خونریزی کردند.