شکایت مسئول تشریفات سابق منزل نتانیاهو از همسر وی

سیاسی

«سارا نتانیاهو» با حضور در دادگاه، اتهامات مطرح شده توسط «مانی نفتالی» علیه خود را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «سارا نتانیاهو» روز یکشنبه در دادگاه حاضر شد تا به پرسش های قاضی در مورد پرونده شکایت «مانی نفتالی» مسئول تشریفات سابق منزل «بنیامین نتانیاهو» پاسخ دهد.

در همین راستا رسانه های صهیونیستی از جمله «هاآرتص» و «یدیعوت آحارونوت» به این دادگاه و جزئیات آن پرداخته و به نقل از همسر نتانیاهو نوشتند: هدف «نفتالی» از مطرح کردن چنین ادعاهایی فقط ایجاد رسوایی است اما دیگر وقت آن رسیده که حقیقت برملا شود تا همگان بدانند که هدف او از این کار چیست؟

«سارا نتانیاهو» ادامه داد: او همواره مرا تحت فشار قرار می داد و از من درخواست می کرد که کاری کنم که او در سمت های بالاتر تعیین شود و یا وام های کلان برایش جور کنم. من نمی پذیرفتم لذا او چندین بار تهدید کرد که اگر این کار را برایش نکنم، دروغ پردازی علیه خانواده نتانیاهو را آغاز خواهد کرد تا آبروی آنها را بریزد.

از جمله موارد شکایت «مانی نفتالی» از همسر نتانیاهو، توهین به او و دعوا کردن با وی بدلیل خریدن شیر کیسه ای به جای شیر پاکتی عنوان شده است.

«مانی نفتالی» چندی پیش نیز در گفتگو با رسانه های مختلف فاش کرده بود که نخست وزیر اسرائیل و همسرش طی دو سال اخیر حدود 100 هزار شیکل (واحد پول اسرائیل) صرف خرید مشروبات الکلی کرده اند.