سردار نقدی:

انتساب خانوادگی باعث صلاحیت برای تفسیر سخنان امام نمی‌شود

سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انتساب خانوادگی باعث صلاحیت برای تفسیر سخنان امام نمی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در همایش ستاد گرامیداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره( که در مجتمع ۵ آذر برگزار شد گفت: سالگرد ارتحال امام فرصتی ارزشمند و سرمایه ای عظیم است و ملت از سراسر کشور همراه با فرمایشات امام خامنه ای با آرمان های امام تجدید بیعت می کنند.

سردار نقدی آثار امام راحل را معجزه ای مستمر تا به امروز دانسته و اظهار داشت: برکات امام راحل در حیات مادی ایشان محدود نشده و هر روز بیش از پیش نمایان می شود.

وی تلاش دشمن برای تحریف و محو ارزش ها و آرمان های امام راحل و اسلام ناب را یادآور شده و افزود: امروز هزاران شبکه ماهواره ای و اینترنتی برای مقابله با آرمان های امام راحل فعالیت می کند، چراکه همین ارزش ها باعث شده تا از ابتدای انقلاب تاکنون، مستکبران در دنیا ضعیف‌تر شوند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تصریح کرد: هر روز که می گذرد در بخشی از جهان اسلام، آمریکا توسط ملت ها به بیرون رانده می شود و در خانه ها برای پذیرش اسلام باز می شود. پرچم آمریکا و اسرائیل در گوشه و کنار جهان به زیر کشیده شده و می سوزد و به جای آن پرچم قرآن بالا می رود و تصاویر امام و رهبری بر در خانه ها و سینه رزمندگان نقش می بندد.

وی با بیان اینکه تفکر خمینی کبیر هر روز در حال پیشروی است، ابراز داشت: امام فرمودند اسلام، سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد، و امروز شاهدیم که حرکت اسلام ناب محمدی (ص) از کشمیر تا مدیترانه و از قفقاز تا دریای سرخ جریان دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج به پیشروی مداوم جهان اسلام به سوی تحقق آرمان ها و وصایای امام راحل اشاره کرده و تاکید کرد: امام راحل خواستار حرکت به سمت تشکیل یک حکومت بزرگ اسلامی با جمهوری‌های آزاد و مستقل شدند و امروز تحقق این وصیت امام با شکست و افول روز به روز دشمنان و مستکبران آشکارتر می شود.

وی با اشاره به برخی افراد کوتاه بین و دنیاپرست که با دشمنان هم داستان شده و از روابط خود با امام سوء استفاده و پیام امام را تفسیر به رای و تحریف می کنند، بیان کرد: پیام امام برای امروز است و بهترین مفسر برای بیانات امام، کسی است که اندیشه و حال و هوای امام را داشته باشد چراکه انتساب خانوادگی و همسایگی و رفت و آمد زیاد باعث صلاحیت برای تفسیر سخنان امام نمی شود.

سردار نقدی در ادامه خاطرنشان کرد: کسانی که به دنبال اشرافی گری و خوشگذرانی اند، نمی توانند سخنان امام را تفسیر کنند چراکه امام ساده زیست و دارای زی طلبگی بود.

وی با بیان اینکه حامیان مفسدین اقتصادی نمی تواند سخنان امام را تفسیر کنند، ابراز داشت: کسانی که برای نشان دادن درب باغ سبز به ظالمان و کودک کشان تلاش شبانه روزی دارند و برای سازش با استکبار چراغ سبر نشان می دهند، صلاحیت تفسیر پیام امام را ندارند چراکه امام همیشه شور مبارزه با ظلم و زورگویی در سر داشت و یکپارچه ضد استکبار بود و هر سلول بدنش «مرگ بر آمریکا» سر می داد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه امروز سخنان امام روشن است، تصریح کرد: کسی می تواند بیان امام را تفسیر کند که با همه وجود پشتیبان ولی فقیه بوده و از رهبر معظم انقلاب که ذره ای با امام فاصله ندارد پیروی کند.

سردار نقدی در پایان سخنان خود تاکید کرد: ملت به کسانی که برای خوشامد آمریکای ظالم، آل سعود جنایتکار و رژیم صهیونیستی کودک کش سخن می گویند، توجه نکرده و از ولایت فقیه پیروی می کنند.