نماینده اهر و هریس:

معلم نباید هیچ دغدغه‌ای جز تعلیم و تربیت داشته باشد

سیاسی

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، توجه به زیرساخت ها و امکانات در آموزش و پرورش جهت توسعه کمی و کیفی آموزش را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، عباس فلاحی در مراسم تجلیل از معلمان نمونه شهرستان اهر، گفت: اگر بخواهیم آموزش در مدارس از لحاظ کمی و کیفی نتیجه بخش باشد زیرساخت ها و امکانات باید در اولویت قرار گیرد و به صرف آموزش اکتفا نشود.

وی گفت: بهینه سازی فضای آموزشی جزء تدابیر و دغدغه‌های اساسی در کشور است که خوشبختانه بعد از زلزله با حضور خیران ساخت واحدهای آموزشی در شهرستان اهر نیز شاهد شتاب احداث مدارس بودیم که امیدواریم این کار ادامه داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، همچنین بر توجه و توسعه ورزش در مدارس تاکید کرد و افزود: یکی از تدابیر دولت و مجلس توسعه ورزش در مدارس است که در توسعه ورزش در کشور نقش بسزایی دارد.

فلاحی، همچنین با اشاره به خواسته های فرهنگیان در جهت حل مشکلاتشان گفت: یکی از دغدغه های مهم مجلس و دولت حل مشکلات فرهنگیان است که امیدواریم با ارایه راهکارهای مناسب از سوی دولت و نمایندگان شاهد حل مشکلات فرهنگیان باشیم تا هیچ دغدغه ای دیگری جز تعلیم و تربیت نداشته باشند.

انتهای پیام

کد N817601