مدیر کل امنیتی استانداری فارس:

تمام خسارت وارده به تاکسی حامل علی مطهری پرداخت شده است

سیاسی

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری فارس در خصوص اظهارات راننده تاکسی علی مطهری و ابهامات طرح شده توسط این فرد توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سیداحمد احمدی‌زاده در خصوص انتشار مطلبی با عنوان "روایت شاهد عینی از ماجرای مطهری در شیراز"، گفت: استانداری فارس فردای روز واقعه به دلیل خسارات وارد شده به تاکسی مذکور، هماهنگی لازم به منظور انجام تعمیرات لازم را انجام داده و دو روز بعد خودروی تاکسی تعمیر و به راننده تحویل شده و راننده تاکسی نیز به کسب و کار خود در فرودگاه مشغول شده است.

وی اضافه کرد: پس از انجام تعمیرات لازم، با مدیریت استانداری فارس، مبلغ 30 میلیون ریال به منظور جبران زیان ناشی از افت قیمت خودرو و عدم فعالیت دو روزه راننده تاکسی، به وی پرداخت شده است.

احمدی‌زاده همچنین گفت: پس از جبران خسارات راننده تاکسی، حق قانونی وی از منظر حقوق خصوصی و شهروندی در جهت پیگیری تعرض انجام شده در محاکم قضایی، به وی یادآوری شده و طرح مطالبی مانند پیگیری دریافت خسارات از مهاجمین، توسط شخص راننده تاکسی خلاف واقع است.

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری فارس خاطرنشان کرد: تاکسی حامل آقای مطهری تنها از ناحیه بدنه و شیشه مورد صدمه قرار گرفته بود که در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر و تحویل راننده آن شد، آنچه هم اکنون به عنوان تعمیرات خودرو مطرح شده است ربطی به حادثه مذکور ندارد و نباید به صورت ابهام آمیز، مرتبط با آن واقعه معرفی شود.

احمدی‌زاده تصریح کرد: استانداری فارس آمادگی دارد درخواست‌های راننده تاکسی مذکور را بررسی کرده و نسبت به ادعای مطالبات احتمالی همچون گذشته پاسخگو باشد.

به گزارش ایسنا، روزنامه ایران مطلبی را در گفت و گو با علی باغبانی، راننده تاکسی حامل علی مطهری منتشر کرده که در آن مصاحبه، راننده این تاکسی مدعی شده که تاکسی‌اش در تعمیرگاه است و هیچ مبلغی به او پرداخت نکرده‌اند از طرفی به او اعلام کرده‌اند که خسارتش را از حمله کنندگان باید دریافت کند.

انتهای پیام

کد N817554