میرمحمدی: امروز وحدت کلمه بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد

نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی بر افزایش وحدت کلمه در داخل کشور و در خارج از کشور میان فرق اسلامی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدمحمدحسین میرمحمدی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس ضمن گرامیداشت یاد شهدای کشور یمن، گفت: هر روز که از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی این شجره طیبه می‌گذرد جایگاه رفیع آن در ابعاد مختلف بیش از پیش گسترش طولی و عرضی می‌یابد تا جایی که امروز موضوع اسلام و مسلمین به عنوان موضوع اصلی در جهان مطرح است.

وی ادامه داد: پشتکار و همت جهادی امت اسلامی قابل تقدیر است که صادقانه در جبهه مبارزه با کفر و الحاد از یک سو و مواجهه سلحشورانه با مدعیان دروغین اسلام‌خواهی تحت عناوین سلفی، تکفیری و داعشی از سوی دیگر ادامه دارد.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس خاطرنشان کرد: پرواضح است که امروز وحدت کلمه بیش از هر زمان دیگر در کشور و در خارج از کشور بین همه فرق اسلامی ضرورت دارد.

میرمحمدی همچنین با تاکید بر اینکه ولایت فقیه باید معیار و میزان همه چیز باشد، تصریح کرد: مذاکرات هسته‌ای امروز به مراحل تعیین‌کننده خود نزدیک می‌شود که اینجانب لازم می‌دانم ضمن تقدیر از همه مجاهدت‌ها در راستای حفظ حقوق ملت ایران لزوم هوشیاری بسیار دقیق و دقت نظر اعضای تیم مذاکره کننده را یادآور شوم.

وی در ادامه تاکید کرد: متوجه باشیم که چه تعهداتی می‌دهیم و در قبال آن چه امتیازی کسب می‌کنیم چرا که دشمن مکار همیشه درصدد حیله‌گری است و نکند خدای نکرده خسرالدنیا و آخره شویم. من یادآور می‌شوم که اجرای موقت و یا دائم پروتکل الحاقی بدون تصویب مجلس شورای اسلامی وجاهت حقوقی و قانونی ندارد.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس خاطرنشان کرد: آنچه که مدنظر ملت ایران است لغو فوری و عاجل همه تحریم‌ها، حفظ توانمندی علمی و فناوری و رشد و توسعه آن است که حتما باید در توافق احتمالی درج و لحاظ شود.

میرمحمدی در پایان به برخی مشکلات و مطالبات حوزه انتخابیه خود در گلپایگان اشاره کرد و پیگیری هر چه سریعتر مسئولان را خواستار شد.

انتهای پیام

کد N817373