رئیس پلیس راهور تهران:

مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در کمال نظم و امنیت ترافیکی برگزار می‌شود

امام خميني ره ,رييس پليس راهور تهران

رئیس پلیس راهور تهران گفت: تلاش می‌کنیم که مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در کمال نظم و امنیت ترافیکی برگزار شود.

به گزارش خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار حسینی در همایش ستاد برگزاری بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، اظهار کرد: مجموعه پلیس راهور امسال هم مثل سال‌های گذشته تلاش می‌کند که به صورت شایسته در خدمت زوار حضرت امام (ره) باشد و تلاش ما این است که این مراسم در کمال نظم و امنیت ترافیکی برگزار شود.

وی افزود: از مدت‌ها پیش با همکاری دستگاه‌های متولی اقداماتی را برای برگزاری باشکوه مراسم ارتحال حضرت امام (ره) آغاز کرده‌ایم که تهیه نقشه و کروکی راه‌ها،‌ بنرها و تابلوهای راهنمایی و رانندگی و نقشه مسیر تردد اتوبوس‌ها به تفکیک هر استان از جمله این اقدامات است.

حسینی اضافه کرد: به مسئولین کاروان‌ها توصیه می‌کنم که بر اساس نقشه‌ها و مسیر تعیین شده حرکت کنند و شماره پارکینگ و نام استان خود را روی اتوبوس‌ها نصب کنند و از برقراری ایستگاه‌های صلواتی خودداری کنند، چرا که جایگاه‌ها و ایستگاه‌های صلواتی به اندازه کافی جانمایی و برنامه‌ریزی شده است.

رئیس پلیس راهور تهران در پایان اظهارکرد: استقرار نیروهای راهور از 7 صبح چهارشنبه 13 خرداد ماه آغاز می شود و تا پایان مراسم و خروج کلیه اتوبوس‌ها از محدوده حرم مطهر امام خمینی (ره) ادامه خواهد داشت. امیدوارم مراسم امسال مشت محکمی بر دهان انسان‌های پست، حقیر و متوهمی بزند که در سر، سودای خاموش شدن نور ایمان علوی، حسینی، مهدوی و اسلام ناب محمدی را دارند.

انتهای پیام

کد N817263