نماینده سلسله و دلفان تاکید کرد

لزوم تشکیل وزارتخانه جوانان

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: جوانان باید خود را برای تحویل گرفتن انقلاب آماده کنند کمااینکه در کشورهای خارجی نیز مدیریت کلان را به جوانان واگذار کرده‌اند ما باید نسل چهارم انقلاب را برای تحویل گرفتن مسئولیت‌های انقلاب آماده کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‌الله خدایی‌سوری در اولین همایش استانی «نقش جوانان در هم‌دلی و هم‌زبانی» بیان کرد: امروز جوانان در توسعه سیاسی نقش اساسی دارند و باید نگرش دادن کارهای کلیدی به جوانان تغییر پیدا کند.

وی افزود: کسانی‌که امروز کشور ما را به اوج رسانیده‌اند که پنج ابرقدرت دنیا در برابر ما هیچ نیستند بیشتر جوانان هستند و عمده شهدای هسته‌ای از قشر جوانان بودند.

سوری ادامه داد: امروز هدف شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی جوانان هستند لیکن جوانان ما علی‌رغم مشکلات داخلی کشور مانند بیکاری برای ابعاد بصیرتی، دینی و قرآنی پیشقدم هستند و امروز کشورهای غرب را سردرگم گذاشته‌اند.

سوری بر تفکیک وزارت خانه جوانان از ورزش و جوانان تأکید کرد و ادامه داد: مؤلفه کاری جوانان زیاد است و باید یک وزارتخانه به اسم جوانان تشکیل شود.

انتهای پیام

کد N816359