محاکمه نفر دوم گروهک منافقین در پاریس

منافقين

نفر دوم گروهک تروریستی منافقین به اتهام فعالیت‌های تروریستی و فساد مالی، پول‌شویی و ... پنجشنبه هفته گذشته در دادگاه پاریس محاکمه شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان، مهدی ابریشمچی ملقب به مهدی تهرانی پنجشنبه گذشته ۷می۲۰۱۵ مصادف با ۱۷اردیبهشت۱۳۹۴ در دادگاه پاریس به جرم فعالیت‌های تروریستی و فساد مالی محاکمه شد. گرچه گروهک منافقین تلاش فراوانی در برگزاری این جلسه در سکوت خبری داشت ولی تعداد زیادی از مخالفان و اعضای سابق این گروهک در محل برگزاری این محاکمه جهت اعتراض و افشای دیگر جنایت این تروریست تجمع کردند.

ابریشمچی عضو قدیمی مرکزیت گروهک منافقین در کنار مسعود رجوی و مریم قجر‌عضدانلو(مریم رجوی) در تمام جنایات این گروهک به عنوان یکی از عناصر و فرماندهان اصلی به حساب می‌آید. وی پس از فرار از ایران در اورسوراواز برای حفظ سمت خود و ارتقای آن از ارتباط نامشروع و خیانت همسر خود مریم قجرعضدانلو با مسعود رجوی آن هم قبل از طلاق فیروزه بنی‌صدر(دختر ابوالحسن بنی صدر و همسر سابق رجوی) چشم‌پوشی کرد و حاضر به قبول ازدواج همسر خود با سرکرده گروهک منافقین شد.

گروهک منافقین هفته گذشته در سایت خود در ضمن گزارشی به تصمیم جدید اتحادیه اروپا و به طور مشخص کشورهای اروپایی 1+5 یعنی انگلیس، آلمان و فرانسه برای قرار دادن دوباره گروهک منافقین در لیست تروریسم، اقرار کرده بود. تصمیمی که محاکمه سران جنایتکار منافقین از جمله تبعات آن خواهد بود.

انتهای پیام

کد N815575