۰

زمانی: طرح جلوگیری از واگذاری سرخابی‌ها مورد موافقت مجلس قرار نمی‌گیرد

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
تيم پرسپوليس,تيم استقلال,پرسپوليس

رئیس کارگروه مجلس برای نظارت بر واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با تاکید بر اصرار اکثریت مجلس برای واگذاری هر چه سریعتر این دو باشگاه ورزشی، گفت که طرح جلوگیری از واگذاری استقلال و پرسپولیس مورد موافقت نمایندگان قرار نمی‌گیرد.

حسن زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره طرح جلوگیری از واگذاری استقلال و پرسپولیس که از سوی برخی از اعضای فراکسیون ورزش مجلس پیگیری می‌شود گفت:‌ تا جایی که می‌دانم انتقادی به نحوه واگذاری این دو باشگاه وجود ندارد؛ چرا که سازمان خصوصی سازی بر اساس مصوبه مجلس اقدام به این کار کرده و کارش درست در راستای نظر مجلس است.

وی افزود: آقای نجف نژاد به عنوان عضو فراکسیون مجلس پیشنهادش این است که طرح جلوگیری از واگذاری استقلال و پرسپولیس در فراکسیون مطرح شود و به صحن علنی بیاید، اما من فکر می‌کنم این کار به صلاح نیست؛ ضمن اینکه زمینه رای نیز ندارد.

زمانی با بیان اینکه اکثریت نمایندگان موافق واگذاری سرخابی‌ها هستند ادامه داد: حتی تعدادی از نمایندگان به دلیل تاخیر در واگذاری استقلال و پرسپولیس از وزیر ورزش طرح سوال کرده‌اند.

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری استقلال و پرسپولیس اضافه کرد: من فکر می‌کنم این طرح مورد موافقت مجلس قرار نمی‌گیرد و با آقای نجف‌نژاد نیز صحبت خواهند کرد زیرا ایشان یک نیروی ورزشی است و اقداماتی که انجام می‌دهد باید در راستای اهداف ورزش و سیاست‌های کلان مجلس باشد.

وی در پایان گفت:‌ مجلس و نمایندگان آنقدر مصر به واگذاری استقلال و پرسپولیس هستند که تاکنون چندین جلسه در این باره برگزار شده و دلیل این اصرار هم مصوبه‌ای است که مجلس در این رابطه داشته است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.