گزارش ایسنا از راهپیمایی مردم تهران در حمایت از مردم یمن

جمعی از نمازگزاران تهرانی پس از نماز جمعه تهران در محکومیت حملات وحشیانه آل سعود و همپیمانان آنان به مردم مسلمان و بی‌دفاع یمن تظاهرات کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امروز پس از پایان مراسم نماز جمعه، نمازگزاران تهران با پیمودن مسیر در اصلی دانشگاه تهران تا میدان فلسطین و با سر دادن شعارهایی هم‌چون "مرگ بر سه قاتل کودکان، آل سعود، اسراییل ،‌آمریکای بی‌وجدان"، "مرگ بر اسراییل، مرگ بر منافق، مرگ بر آمریکا" ،" مرگ بر آل سعود،‌ مرگ بر اسراییل ، مرگ بر انگلیس" ، "مرگ بر آل سعود، رژیم آدم کش آل‌سعود"، "ملت ما دارد به لب این سخن، درود ما سلام ما بر یمن" جنایات رژیم آل سعود و هم‌پیمانانش را در به خاک و خون کشیدن کودکان، زنان و مردان بی‌دفاع یمن محکوم کردند.

راهپیمایان هم‌چنین شعارهایی مانند "آل سعود، جیره خور آمریکا است، با قاتلان صهیونیست هم‌صدا است"،" وهابی یهودی دائم کند جنایت،‌ اسراییل و آمریکا از او کند حمایت " و ... سردادند.

بعضی از شرکت کنندگان در این راهپیمایی با پوشیدن کفن که بر روی آن نوشته شده بود "مرگ بر اسراییل،‌ مرگ بر منافق، مرگ بر آمریکا" خشم و انزجار خود از جنایات عربستان سعودی علیه مردم بی دفاع یمن را به نمایش گذاشتند.

نمازگزاران با در دست داشتن پوسترهایی در حمایت از مردم مظلوم یمن ، حمله رژیم آل سعودی را به یمن محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی پوستری را با مضموم سخنان مقام معظم رهبری‌ که فرموده‌اند" شیعه و سنی و شافعی و زیدی ی و همجورشان ایستاده اند در مقابل هجمه دشمن،‌ ان‌شاءالله پیروز خواهند شد و پیروزی متعلق به ملت‌هاست" را در دست داشتند.

به گزارش ایسنا، تظاهرات سراسری علیه حملات ناجوانمردانه و تجاوز آشکار رژیم آل سعود در یمن پس از اقامه نماز جمعه این هفته در تمامی مصلاهای سراسر کشور برگزار شد.

این خبر در حال تکمیل شدن است...

کد N815163