فعال سیاسی مخالف آل سعود:

اطمینان دادن دروغی به اهالی جنوب عربستان «خیانت» به آنان است

سیاسی

«سعد الفقیه» طی اظهاراتی دادن اطمینان دروغی از سوی مقامات سعودی به اهالی شهرهای جنوبی عربستان را «خیانت» دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، «سعد الفقیه» رییس «جنبش اسلامی اصلاح» و فعال سیاسی سرشناس مخالف آل سعود که سال ها است در لندن اقامت دارد، طی اظهاراتی ضمن انتقاد از اطمینان دادن ریاض به اهالی جنوب عربستان، دادن اطمینان دروغی از سوی مقامات به اهالی شهرهای جازان و نجران در جنوب عربستان را «خیانت» به آنها دانست.
وی که این مطلب را از طریق صفحه شخصی اش در تویتر منتشر کرد، در ادامه نوشته است: اگر مسئولان از احتمال این حمله خبر داشتند و به اهالی شهرهای جنوبی اطلاع ندادند، مرتکب خیانتی بزرگ در حق آنان شده اند و اگر هم اصلا از احتمال وقوع چنین حمله ای اطلاع نداشتند، مرتکب خیانتی بزرگ تر شده اند زیرا این ضعف آنان است.
گفتنی است، انتقادات شدید اللحن رییس «جنبش اسلامی اصلاح» علیه مقامات آل سعود بخاطر حمله خمپاره ای دو روز پیش أنصار الله به مناطق و شهرهای جنوبی عربستان سعودی بوده است.
«سعد الفقیه» ادامه داد: حمله به جنوب عربستان با استفاده از موشک های دوربرد نبوده بلکه با خمپاره بوده و این به معنی آن است که آنها (نیروهای أنصار الله) در منطقه ای بسیار نزدیک حضور داشته و مستقر شده اند و این موضوع بسیار حساس است. پس چرا برای مردم به دروغ از پیروزی در جنگ سخن می گوییم؟