عارف: رسیدن به اجماع میان اصلاح طلبان، سخت است

اصلاح طلبان,محمد رضا عارف

عارف با بیان اینکه درحال حاضر رویکردمان این است که اجماع کاملی در جبهه اصلاحات داشته باشیم گفت: ان شاالله شاهد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف رییس بنیاد امید ایرانیان در حاشیه آیین نکوداشت حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود دعائی با بیان اینکه استانی شدن انتخابات می‌تواند تحزب را تقویت کند، اظهار کرد:‌استانی شدن انتخابات باید به گونه‌ای انجام شود که حقوق شهروندی برای شهرهای کوچک ضایع نشود.

وی گفت: ان‌شاالله این لایحه به گونه‌ای در مجلس پیگیری می‌شود که منافع بیشتر مردم را تضمین کند و موجب حضور جدی مردم در انتخابات شود.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد چگونگی حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه هنوز در این زمینه وارد مصداق نشده‌ایم گفت: مهم این است که تفکر اصلاحات با همراهی اعتدالیون اکثریت را در مجلس کسب کنند. انتظارمان این است که همه اصلاح طلبان این را بپذیرند و قرعه به نام هرکس که افتاد از آن تمکین کنند.

 

این فعال سیاسی در ارزیابی از وجود اجماع میان اصلاح طلبان گفت: از نظر حضور مردم و همچنین همراهی مردم فضای خوبی در جامعه حاکم است. رسیدن به اجماع کامل در اصلاح طلبان نیز روند خوبی را طی می‌کند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه رسیدن به اجماع کامل کاری سخت اما شدنی است، خاطرنشان کرد:ان‌شاالله در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی بار دیگر اصلاح‌طلبان ظرفیت و توانایی خود در اجرا شدن شعارهای خود را در این همراهی نشان دهند.

 

 

 

1717

کد N814529