حمله حزب الله به اتاق فكر تروريست ها در سوريه

سیاسی

اخبار رسيده از دمشق پايتخت سوريه حاكی از آن است كه اتاق فکر تروریست های سوریه مورد هدف نيروهای حزب الله لبنان قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاري مهر، بر اساس گزارش های رسیده از مرزهای لبنان و سوریه نیروهای مقاومت حزب الله با رصد چند روزه خود و با کسب اطلاعات ويژه توانستند اتاق فکر تروریست ها را منهدم و سران چندین گروهک تروریست در سوریه و لبنان را به هلاکت برسانند.
در همين راستا پایگاه خبری «الخبر پرس» با انتشار گزارشي در مورد هدف قرار گرفتن تروریست ها توسط نیروهای مقاومت حزب الله نوشت: حزب الله موفق شد در یک عملیات خاص، پیچیده و مطالعاتی چندین تروریست را به هلاکت برسانند به گونه ای که هم اکنون تروریست ها در مرزهای لبنان و سوریه سر در گم شده اند.
در ادامه این گزارش آمده: معاون گروهک تروريستي_تكفيري «جبهه النصره» كه «أبو ودیع» نام دارد در این حمله ناگهانی به هلاکت رسیده است.
خبر دیگر این که در درگیری های شدید رزمندگان مقاومت اسلامی و گروه های تروریستی در مناطق «طفیل» و «بریتال» در شرق لبنان، دست ‌کم 12 تروریست کشته شدند و 5 خودرو آنان منهدم گردید.
همچنین، شبکه المنار لبنان به نقل از منابع میدانی، از کشته شدن تعدادی از تروریست های «جبهه النصره» در کمین رزمندگان مقاومت اسلامی (حزب الله) خبر داد.