جلسه معاونت جوانان و دانشجویان شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برگزار شد

انتخابات,اصلاح‌طلبان,جبهه اصلاحات,انتخابات مجلس دهم

معاونت جوانان و دانشجویان کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اولین جلسه خود را با حضورمسئولان شاخه جوانان احزاب عضو این شورا برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) این جلسه دیروز(سه شنبه) جهت برنامه ریزی و فعال شدن جوانان اصلاح طلب در انتخابات مجلس دهم در محل دفتر حزب جوانان ایران اسلامی تشکیل شد.

در این جلسه در ارتباط با برنامه های این کارگروه بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید این کار گروه با برگزاری جلسات منظم و تنظیم برنامه زمان بندی و استقبال از همراهی و مشارکت کلیه جوانان ودانشجویانی که متقاضی حضور و مشارکت در فعالیت های انتخاباتی هستند برنامه ریزی و سازماندهی های لازم را انجام دهد و جلسات آینده خود را با دعوت از مسئولان یا نماینده شاخه های جوانان سایر احزاب و تشکل ها دانشجویی غیر عضو شورای هماهنگی که متقاضی عضویت در این کارگروه هستند ، تشکیل دهد.

به گزارش ایسنا، در کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات معاونت‌های ویژه‌ای در امور جوانان و دانشجویان، زنان، اقشار و قبایل، احزاب، اقلیت‌ها، امور حقوقی، تبلیغات و رسانه و پشتیبانی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است و دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب یا نمایندگان آنها مسئولیت این معاونت‌ها را به عهده دارند.

در معاونت زنان زهرا شجاعی، فاطمه راکعی، فائزه هاشمی، اشرف بروجردی و ژاله فرامرزیان حضور دارند، همچنین در معاونت دانشجویان و جوانان افرادی مانند محمدخون چمن و علی تاجرنیا، در معاونت احزاب احمد حکیمی پور و محمدجواد حق‌شناس، در معاونت اقشار علیرضا محجوب و حسین کمالی، در حوزه اقوام هادی خامنه‌ای و علی محمد غریبانی، در معاونت اطلاع رسانی مصطفی کواکبیان و الیاس حضرتی و در معاونت برنامه‌ریزی ظفرقندی حضور دارند.

انتهای پیام

کد N813097