با تاکید بر اعتماد به تیم مذاکره کننده کشورمان؛

درخواست 8 تشکل دانشجویی استان قم از ظریف

انرژي هسته‌يي,مذاكرات ايران و گروه 1 5,بسيج دانشجويي,دولت و ملت، همدلی و همزبانی,بیانیه لوزان

جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان قم با انتشار بیانیه‌ای شفاف‌سازی تیم مذاکره کننده و انتشار جزئیات مذاکرات را خواستار شدند.

جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان قم با انتشار بیانیه‌ای شفاف‌سازی تیم مذاکره کننده و انتشار جزئیات مذاکرات را خواستار شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله العزیز الحکیم

با سلام و صلوات بر محمد مصطفی(ص) و جانشین او، ولی بر حق خداوند علی ابن ابی طالب (ع). نظر به سیره روشن علوی و نمود بارز آن در رفتار و سخنان مقام عظمی ولایت امام خامنه ای (قدس سره) مبنی بر پیگیری مطالبات به حق جامعه و علی الخصوص مورد اخیر در باب مذاکرات هسته ای لوزان، ما دانشجویان را به عنوان چشمان همیشه بیدار نظام و انقلاب بر آن داشت ضمن این‌که با تیم مذاکرات هسته‌ای با این باور که این فرزندان انقلاب اسلامی همواره خیرخواه امت و نظام هستند، همدلی و همیاری کنیم؛ به عملکرد ایشان در مواجه با مردم منتقد بوده و بدین صورت به ایشان اعتراض نماییم.

تیم مذاکرات هسته‌ای و علی‌الخصوص وزیر محترم امور خارجه جناب آقای ظریف با رفتاری ناشایست در عدم انتشار جزییات مذاکرات به مردم، نخبگان و مجلس محترم شورای اسلامی که جزو وظایف ایشان بوده است کوتاهی نموده و حتی این رفتار غیرقابل قبول را پس از دستور اکید و واضح رهبر معظم انقلاب (قدس سره) مبنی بر نامحرم ندانستن مردم از چیزی که حتی دشمن هم می داند، ادامه دادند و باعث دلگیری امت مسلمان شده‌اند.

اکنون ما به عنوان دغدغه‌مندان بر حسب وظیفه به ایشان گوشزد می‌نماییم که ادامه این رفتار در نامحرم دانستن مردم و نیز پاسخ قاطع ندادن به ادعاها و یاوه‌گویی های دشمن قسم خورده این نظام آمریکای جنایتکار باعث دلخوری مردم از ایشان می‌گردد.

ما دانشجویان منتسب به نهادها و تشکل‌های اسلامی دانشگاه‌های پایتخت معنوی جهان اسلام و وامداران کرامت کریمه اهل بیت(س) در قم به تبع سخنان رهبر کبیر انقلاب (قدس سره) و به حکم منطق اجتماعی به تیم مذاکره کننده کشورمان اعتماد کامل داریم ولی به ایشان می‌گوییم که اصرار بر این رفتار در این دوران سخت فقط باعث از دست دادن اعتماد مردم می‌شود و لذا از ایشان می‌خواهیم که با انتشار جزییات مذاکرات لوزان همدلی و همیاری خود را با مردم نشان دهند.

والسلام علی من التبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاه قم

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قم

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قم

انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه قم

انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه پردیس قم

جامعه اسلامی دانشگاه قم

جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم»

انتهای پیام

کد N812928