عباس سه‌شنبه به تونس می‌رود

محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین سه شنبه به تونس سفر خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، کریم شحاده، فرستاده محمود عباس به تونس پس از دیدار با باجی قائد السبسی، رئیس جمهوری تونس در کاخ قرطاج عنوان داشت که این سفر عباس روز سه شنبه 12 مه آغاز می‌شود و پنج شنبه چهاردهم همان ماه پایان می‌یابد.

شحاده در این دیدار پیامی از عباس را به رئیس جمهوری تونس تقدیم کرد که در خصوص تحولات اوضاع فلسطین و راه‌های تحکیم روابط میان دو طرف بود.

از سوی دیگر محمود عباس در دیدار با رئیس سازمان گلوبل واچ در مقر تشکیلات خودگردان در شهر رام الله مخالفت خود را با اقدامات رژیم صهیونیستی علیه فعالیت‌های ورزشی فلسطینی‌ها اعلام کرد.

وی در اعلام مخالفت با تمامی اقدامات تبعیض آمیز در تمامی سطوح که رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین اعمال می‌کند یک کارت قرمز را در دست گرفت تا اقدامات تبعیض آمیز رژیم صهیونیستی در زمینه ورزشی را محکوم کند.

رئیس سازمان گلوبل واچ نیز عنوان داشت که سفر به فلسطین با هدف اطلاع از فعالیت‌های ورزشی فلسطین و گوش دادن به مشکلات ورزشکاران است.

وی تصریح کرد که این سازمان از طریق روابط خوب خود با فدراسیون بین‌المللی فوتبال و موسسه نلسون ماندلا تلاش می‌کند تا مانع تراشی‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها را از بین ببرد.

انتهای پیام

کد N812685