در حمله ارتش سوریه رخ داد:

نابودی پناهگاه تروریست های مورد حمایت اسرائيل و عربستان

سیاسی

گروه های تروریستی اعتراف كردند كه ارتش سوریه در حملات خود در چند روز اخير توانسته خسارت های مالی و جانی زیادی به «جبهة النصره» وارد کند.

به گزارش خبرگزاري مهر، یگان هایی از ارتش و نیروهای مسلح در سلسله عملیاتی موفق شدند مراکز و محل تجمع تروریست های «جبهة النصره» كه مورد حمايت رژيم اسرائيل و عربستان سعودي است را در شهر «درعا» مورد هدف حملات خود قرار داده و آنها را از بین ببرند.
این نيروهاي تروريستي را سازمان جاسوسي اسرائیل (موساد) و دستگاه اطلاعاتي عربستان از طریق اتاق عملیاتی در كشور اردن، اداره می کردند. در همين راستا یک منبع نظامی در گفتگو با خبرگزاري رسمي سوريه (سانا) تاکید کرد كه در عمليات چند روز اخير، شمار زیادی از نيروهاي تروریستی به هلاکت رسیدند و دو خودرو که تروریست های وابسته به «جبهة النصرة» را به درعا منتقل می کرد، منهدم شد.
بر این اساس واحدهایی از ارتش، محل استقرار موشک انداز تروریست ها را در درعا تخریب کردند. گردان «توحید الجنوب» و «مجاهدان حوران» و «توپخانه سجیل» که در ارتباط مستقیم با رژیم اشغالگر صهیونیست بودند و جنایت های زیادی علیه اهالی این منطقه مرتکب شده و زیرساخت های فراوانی را منهدم کرده بودند، از دیگر اهداف ارتش سوریه در این عملیات بودند.
این منبع نظامی در ادامه افزود: بعد از رصد و کنترل سازمان های تروریستی-تکفیری، تعدادی از آنها در دامنه جنوبی تپه استراتژیک «حمد» بین شهرهای «نوی» و «الشیخ مسکین» به هلاکت رسیدند. در «کفرناسج» و غرب «سملین» و «انخیل» و «ایب» هم مقادیر زیادی از تجهیزات و سلاح های تروریست های جبهه النصره از بین رفت.
در همین حال گروهک های تروریستی-تکفیری در شبکه های اجتماعی خود اعتراف کردند که خسارت های بسیاری به تجهیزات آنها وارد شده و تعدادی از افراد آنها از جمله «ابراهیم محمد السلامة» و «عبدو جمال الحریری» کشته شده اند.