۰

ظریف چه کسانی را در توییتر دنبال می‌کند؟

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه یکی از دیپلمات‌های ایرانی است که صفحه‌ شخصی‌اش در توییتر پرطرفدار است.

به گزارش ایسنا به نقل از «خبرآنلاین»، 257 هزار و 300 نفر نوشته‌های او را در توییتر دنبال می‌کنند.

در مقابل، این دیپلمات کهنه‌کار تنها صفحات 15 نفر را در توییتر دنبال می‌کند. صفحات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و حسن روحانی از جمله صفحاتی هستند که وزیر امور خارجه آنها را Follow کرده است.

در بین دیپلمات‌های خارجی، او صفحات محمد البرادعی مدیرکل پیشین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و برنده جایزه صلح نوبل، احمد داوود اغلو نخست‌وزیر ترکیه و کارل بیلت وزیر امور خارجه سوئد (او از سال 94 - 91 نخست‌وزیر سوئد بوده است) را دنبال می‌کند.

دو پژوهشگر و کارشناس مسائل خاورمیانه و دنیای اسلام (ولی‌رضا نصر، خوان کول)، سه روزنامه‌نگار و گزارشگر خارجی (آن کوری، لورا روزن و هومان مجد) و چهار خبرنگار و گزارشگر ایرانی (اکرم شریفی خبرنگار فارس، زینب اسماعیلی خبرنگار شرق، زهرا اصغری خبرنگار ایسنا و مهدی رهبر خبرنگار ایرنا) دیگر افرادی هستند که ظریف، صفحاتشان را دنبال می‌کند.

ولی‌رضا نصر پژوهشگر و نویسنده در حوزه دنیای اسلام و مسائل خاورمیانه است. او هم‌اکنون رئیس مدرسه آموزش‌های تخصصی بین‌المللی جان هاپکینز است. خوان کول هم پژوهشگر و صاحب‌نظر در امور خاورمیانه و جنوب آسیاست.

آن کوری گزارشگر و مجری شبکه خبری NBC است که با حسن روحانی مصاحبه تلویزیونی کرده است. لارا روزن، روزنامه‌نگار و گزارشگر ال‌مانیتور است و هومان مجد نیز روزنامه‌نگار و نویسنده ایرانی‌تبار است که در آمریکا فعالیت می‌کند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.