واکنش تند نقدی به حضور کری در دفتر ایران در سازمان ملل

سردار نقدي

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ورود حیوانات درنده و کودک کش به دفتر ایران در سازمان ملل خوشحالی ندارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در یازدهمین جشنواره علمی پژوهشی بسیج فرهنگیان که در اردوگاه باهنر برگزار شد اظهار کرد: چهل روز است آمریکا و سازمان ضد ملل، ملت مظلوم یمن را در محاصره کامل قرار داده و حتی از ارسال آب و غذا و دارو و تخلیه مجروحان جلوگیری کرده اند، این بزرگترین رسوایی ضد حقوق بشر در قرن بیست و یک است. جنایت بزرگ ضدبشری آمریکا و آل سعود و قارونک‌های منطقه در یمن، شکنجه گران گوانتانامو و ابوغریب را روسفید کرد.

وی با بیان اینکه در آن شکنجه گاه ها صدها نفر افراد بالغ زندانی و زیر شکنجه اند، گفت: اما امروز آمریکای خبیث یک ملت را زندانی کرده است، گرگ صفتانی که در وحشی گری روی دست حیوانات وحشی بلند شده اند و حتی اجازه جابجایی مجروحان را نمی دهند، آنها نه فقط زنان و کودکان بی دفاع را بی محابا به شهادت می رسانند؛ بلکه حتی راه را بر ورود آب و غذا و دارو به روی این مردم مظلوم بسته اند.

نقدی در ادامه خاطرنشان کرد: رییس روسیاه سازمان ملل و شورای ناامن سازی سازمان ملل هم مثل همیشه طرفدار ظالم جنایتکار هستند و رای به محاصره یک ملت می دهند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین حوادث یمن را یکی از بزرگترین افتضاحات تاریخ بشر دانست و تصریح کرد: این حادثه تاسف بار بدون شک بزرگترین رسوایی حقوق بشر در قرن بیست و یک است.

وی با بیان اینکه این جنایت ظالمانه یقیناً با شکست متجاوزان به پایان خواهد رسید، بیان کرد: در جریان جنگ تحمیلی به مردم مظلوم یمن، یک بار دیگر ناتوانی آمریکای جنایتکار در تسلیم کردن یک ملت به پا خواسته به زور اسلحه، بر همگان ثابت خواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج تاکید کرد: یقین داشته باشید حتی اگر دیپلماسی کشورها و سازمان غیرمتعهدها به نفع پولدارهای جنایتکار سکوت کرده و خواب است، خدا بیدار است و این ظلم ها را می بیند و انتقام خواهد گرفت.

وی همزمانی این جنایت ها با روند مذاکرات هسته ای ایران را یادآور شد و افزود: در این شرایط و اوج این جنایت ها، وزیر خارجه نحس آمریکا که به راحتی آدم می کشد و روی جسد کودکان مظلوم با خونسردی لبخند می زند، به دفتر ایران در سازمان ملل وارد می شود، می بینیم بعضی روزنامه ها ذوق زده شده و تیترهای آنچنانی می زنند؛ انگار باید خوشحال بود.

نقدی به عوامل واقعی خوشحالی اشاره کرد و ادامه داد: بله همه از اینکه آمریکا اینطور ذلیل و رسوا شده خوشحالیم، از اینکه با بیداری سیاهان آمریکایی ماهیت ضد حقوق بشر آمریکا بیشتر آشکار شده و از اینکه با وضوح، نقش و حمایت مستقیم آمریکا از مظلوم کشی و کودک کشی رژیم آمریکایی به سقوط نهایی نزدیک می شود خوشحالیم.

وی ادامه داد: از اینکه آمریکایی ها آنقدر ضعیف و ناتوان و مستاصل شده اند که مجبور به دریوزگی سازش هستند خوشحالیم، اما اینکه یک حیوان وحشی آدم کش به دفتر ایران در سازمان ملل آمده، خوشحالی ندارد؛ ما شرمنده شهدا می شویم، شهدایی که در چنین روزهایی در دوران دفاع مقدس با لب های تشنه و کام های گرسنه زیر بمب های آمریکایی دست و پا می زدند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مقام معلم تاکید کرد: امروز جامعه ای داریم که به واسطه ی پیشرفت و اعتلای روز افزون، میان جوامع درخشندگی یافته، الگوی ملت های آزادیخواه جهان شده و پشت ظالمان و زورگویان مستکبر را به خاک نشانده است.

وی با تاکید بر اینکه معلمان ما باید به تربیت این جامعه به خود ببالند، گفت: امروز بشریت، ملت ایران را به عنوان الگو و معلم خود شناخته است و شما فرهنگیان در واقع معلمی برای معلمان بشریت هستید.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در ادامه خاطرنشان کرد: سرمایه این ملت که باعث رشد و اعتلا و درخشندگی آن شده است، ایستادگی در برابر زورگویی ها و ظلم و ستم مستکبرین عالم است که مهمترین نماد آن همان شعار مرگ بر آمریکاست که دشمن تلاش می کند تا این سرمایه ارزشمند را از ملت ایران بگیرد.

وی در خصوص تربیت نسل های انقلاب بیان کرد: آنچه که ما با تمام وجودمان در تربیت نسل های انقلاب می خواهیم این است که جوان عزتمند ما احساس خودباختگی نکند و فریفته ی فرهنگ غربی نشود و با تأسی به فرهنگ اسلام ناب و انقلاب، در مقابل زورگویی و ظلم و استکبار ایستادگی کند و عظمت ملت و جایگاه نظام اسلامی را به درستی در مناسبات جهانی درک کند و این را معلمان ملت باید به آنها بیاموزند.

نقدی در پایان با تاکید بر حفظ مقام معلم اظهار کرد: تکریم معلم و حفظ حرمت او خیلی بالاتر از آن است که این شخصیت والا و گرانقدر را صرف اختلاف بین دستگاه ها کنیم. اگر مشکلات حقوقی و اعتباری وجود دارد، به جای آوردن معلمان به خیابان ها و تضعیف منزلت معلمان بهتر است دستگاه های مسئول با یکدیگر در محیطی صمیمانه، مسائل را حل و فصل کرده و اجازه ندهند جایگاه رفیع معلمان نزد مردم خدشه دار شود.

انتهای پیام

کد N812182