دیدار و گفت‌وگوی سردار نقدی با سران عشایر

سردار محمدرضا نقدي

رئیس سازمان بسیج مستضعفین و رئیس سازمان بسیج عشایری با سران طوایف و ایلات عشایر چهارمحال و بختیاری در شهرکرد دیدار کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این دیدار که بیش از 60 نفر از سران طوایف و بزرگان عشایر چهارمحال و بختیاری حضور داشتند سردار محمدرضا نقدی در سخنان کوتاهی ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع عشایر، سبک زندگی عشایر را نزدیکترین سبک به زندگی اسلام دانست و از حضور تاثیرگذار عشایر در اقتصاد و تامین 27 درصد از نیازمندی‌های دام کشور قدردانی کرد.

وی ضمن صحبت رودر رو با عشایر حاضر در مراسم، دستورات لازم برای پیگیری مشکلات آنان را صادر و ساختمان جدید بسیج عشایری چهارمحال و بختیاری را افتتاح کرد.

در ادامه این مراسم سرهنگ دوستعلی آزوغ رئیس سازمان بسیج عشایری کشور، ضمن تشریح آخرین وضعیت هسته‌ای کشور به سخنان وزیر امور خارجه فرانسه در سال‌های گذشته اشاره کرد که در جایی عنوان کرده بود که مشکل ما با ایران هسته‌ای نیست بلکه نفوذ ایران در قلوب و دل کشورهای دنیا بدون توسل به زور می‌باشد و این موضوع برای ما کشورهای اروپایی قابل تحمل نیست.

وی در ادامه با اشاره به جنایات وحشتناک داعش در کشورهای مختلف، از کشورهای حامی این جریان منحوس به شدت انتقاد کرد.

آزوغ همچنین با اشاره به صاحب نفوذان و روسای طوایف عشایر چهارمحال و بختیاری به وضعیت کشور یمن، خاطر نشان کرد: طبق پیش بینی مقام عظمای ولایت، بینی رژیم منحوس آل سعود در یمن به خاک مالیده شد.

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور، وجود قوم لر را گنجینه‌ای برای نظام دانست و افزود: هر جا خیانتی در کشور اتفاق افتاد، قوم لر آن لکه را پاک کرده است.

وی قوم لر را قومی یکدست و بکر و از محبین و شیعه امیر المومنین(ع) دانست و با تمجید از فداکاری های قوم لر و بختیاری گفت: شمشیر این قوم را همیشه علیه دشمنان اسلام و انقلاب در طول تاریخ می‌دانم.

آزوغ در پایان با بیان خاطراتی از برخورد حضرت امام (ره) با عشایر برخورد مقام معظم رهبری با عشایر را رابطه ای دلی و سراسر عشق دانست و اظهار کرد: مهمترین هدف سازمان بسیج عشایری حفظ فرهنگ عشایر و کمک به حل مشکلات عشایر است.

انتهای پیام

کد N810747