دبیر کل حزب موتلفه:

مرحوم عسگراولادی به معنای واقعی مجاهد صادق بود

سیاسی

محمدنبی حبیبی تاکید کرد: یکی از ویژگی های بارز مرحوم عسگر اولادی این بود که بر ” من” خویش تسلط کامل داشت؛ "من” مرحوم عسگر اولادی مانند موم در دست وی بود.

به گزارش خبرگزاری مهر محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در جمع جوانان حزب موتلفه اسلامی به مناسبت روز پدر در مزار ۷۲ تن و مرحوم عسگر اولادی گفت: مرحوم عسگراولادی به معنای واقعی مجاهد صادق بود

وی اظهار داشت: امام (ره) کلمه بسیار صالح را برای مرحوم عسگر اولادی به کار بردند و مقام معظم رهبری نیز ایشان را مجاهد صادق نامیدند این نشان دهنده شخصیت ممتاز مرحوم عسگراولادی بود.

حبیبی تصریح کرد: وقتی یک مرجع تقلید صاحب رساله که رهبر انقلاب است تعبیری را راجع به کسی به کار می برند حساب شده است و نشان از شخصیت ویژه مرحوم عسگر اولادی دارد. کلمه صدق و مشتقات ان بارها در قران به کار رفته و با بررسی قرآنی می توان پی برد که رهبری چه تعریفی از مرحوم عسگر اولادی کردند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: یکی از ویژگی های بارز مرحوم عسگر اولادی این بود که بر ” من” خویش تسلط کامل داشتند. ” من” مرحوم عسگر اولادی مانند موم در دست ایشان بود.

وی افزود: دومین خصوصیت مرحوم عسگرذ اولادی خاضع بودن ایشان بود. وی همواره در طول زندگی بینی منیت را به خاک مالیده بود.

حبیبی گفت: انسان اگر می خواهد مورد هدایت و توفیقات خداوند متعال قرار گیرد باید تلاش کند. مرحوم عسگر اولادی در راه خدا زندگی و جهاد کرد و مورد هدایت خداوند متعال قرار گرفت.