محمدی‌گلپایگانی:

بزرگترین منکر مخالفت با نظام اسلامی است

داعش,امر به معروف و نهي از منكر,ایران و عربستان,ایران و یمن

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: مگر مردم یمن چه کرده‌اند که باید زیر بمب‌باران آل سعود باشند، که قطعا آل سعود آل سقوط خواهند شد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: مگر مردم یمن چه کرده‌اند که باید زیر بمب‌باران آل سعود باشند، که قطعا آل سعود آل سقوط خواهند شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی در مراسم عمامه‌گذاری طلاب در اصفهان، اظهار کرد: فساد همه‌جانبه در دربار، سبب سقوط نظام شاهنشاهی شد، اما اکنون کشور آرامش وجود دارد.

وی به وضعیت کشورهای سوریه، یمن، عراق، لبنان و ... اشاره و در عین حال خاطرنشان کرد: اگر ولایت فقیه نداشتیم، چنین امنیت و آرامشی در کشور وجود نداشت.

وی همچنین با بیان این‌که «مشکلی که امروز مسلمانان به آن گرفتار هستند داعش است» گفت: آمریکایی که بخواهد از طریق داعش اسلام را بشناسد چه چیزی را برداشت می‌کند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنانش یادآورشد: باید بدانیم امروزه نهی از منکر تنها مختص افراد در خیابان نیست و بدانیم که بزرگترین منکر مخالفت با نظام اسلامی است و بزرگترین معروف نیز حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.

وی آموزش روحانیون را نیاز قطعی نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: تقاضاهای مختلفی برای کشور می‌آید که روحانی و مبلغ اعزام کنیم. مردم دنیا امروز تشنه اسلام واقعی هستند و این دین مبین باید از طریق علمای دینی به آن‌ها معرفی شود.

انتهای پیام

کد N809048